Wpis z mikrobloga

http://www.aliexpress.com/item/2014-Original-9-7-inch-Tablet-PC-Teclast-x98-Air-version2-Quad-core-2-16GHz-IPS/32227687083.html

Kurde intryguje mnie ten tablet, widziałem recenzje na youtubie i w sumie to chyba nawet daje rade jak na taki hajs,


Sprowadzał go ktoś? Wydaje się być lepsza alternatywa za takie pieniądze niż jakiś biedny Samsung albo lenovo ? Oczywiście nie obrazajac marek( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tablety #android #windowsphone #aliexpress
  • 12
@wonzki: ja kupilem w ostatniej promo (wczoraj) za 199$ minus tam jakis kupon, chyba najlepszy wybor do 200$, ale to niech sie odezwie ktos kto go faktycznie uzywa.
@danku: w sumie to chyba niedawno wszedł do sprzedaży ale tego nie jestem pewny,
Daj znać jak dojdzie będę subowal Cie, zrób pokazzakupy:D
@wonzki: @danku: Mam ten tablet i nie polecam. Jestem przekonany, że dostaniecie wadliwe sztuki. Obecnie problem jest z GPU/CPU przy grach 3d. Po prostu tablet się wiesza i wyłącza. Jeżeli nie macie zamiaru grać to bierzcie, jeśli chcecie z niego w pełni korzystać to anulujcie zamówienie. Areo2 pod windowsem nie działa w ogóle, a największy problem jest z trybem uśpienia pod windowsem. Zjada baterię jak szalony 5-7%/h! Niestety dotyczy to
@muzetas: dzieki za info, ja szukalem czegos do neta, zeby moc jak prawilny mirek usiasc na kiblu i w spokoju poczytac. Zamiast aero chcialem tam zaladowac karte orangefree. Dzieki za namiary na xda, poczytam.
@wonzki: Naprawdę polecam wątek na XDA. Generalnie mają problem z wadliwymi układami GPU i pod obciążeniem tablet się wiesza. Sprzedawca oczywiście zapewnia, że kolejna wersja już nie ma tych problemów i, że wszystko jest sprawdzone i naprawione, ale dzisiaj na forum ktoś wrzucił test najnowszej wersji C9J8 i niestety nadal problem istnieje. Użytkownicy twierdzą, że Teclast czyści magazyny i, że w dniu promocji poślą ludziom zwrócone- wadliwe sztuki.
Co do windowsa
@krl_krl: półtora roku temu jaki młody gowniak mający za dużo renty rodzinnej zabawilem się i wziąłem huaweia media pad 10fhd który nadawał się do tego żeby go wyrzucić przez okno, wiec ponad rok temu temu go sprzedalem żeby chociaż część pieniędzy się zwróciło, w miedzy czasie założyłem u siebie w mieszkaniu internet z kablowki kupilem sobie nota ( i mam ogromny 25gb pakiet w abo w play), wiec karta sobie leży