Wpis z mikrobloga

Byłam dziś u tego słynnego pana Kamila z #khc #fryzjer #krakow i polecam tez różowym paskom bo jak wspomniała @daniboarder póki co polecali go tu tylko panowie.
Moim celem było "byleby nie wyjść z grzywką i przedziałkiem na środku", skończyło się na tym że z tym właśnie wyszłam więc musze popracować nad asertywnością xD
Poza tym faktycznie widać że wiedzą co tam robią i się znają na rzeczy, warto poczytać na ich stronie kto się w czym specjalizuje, ja na pewno tam wrócę :)

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moim celem było "byleby nie wyjść z grzywką i przedziałkiem na środku", skończyło się na tym że z tym właśnie wyszłam


@kicioch: prawdopodobnie wystarczyło powiedzieć "chcę coś innego niż grzywkę i przedziałek na środku" xD
  • Odpowiedz
  • 1
@dzban_owocowy: nie, nie wiem :D

@kasiknocheinmal: kochanowskiego 23, więc prawie samo centrum. Kolejki są duze ale do samego wlasciciela, do reszty mysle ze najbezpieczniej z 3-4 dniowym wyprzedzeniem sie zapisac. No i cena 95zl to przy dlugich wlosach, im krotsze tym taniej.

@Pantograf: wyjasnil mi ze ladnie mi bedzie z grzywka i przedzialkiem xD
  • Odpowiedz
@kicioch: czyli jeśli chodzi o męskiego to też tam warto uderzać? muszę wreszcie coś zrobić z włosami i zacząć o nie w jakiś sensowny sposób dbać, bo zapuściłem je ostatnio
  • Odpowiedz