Wpis z mikrobloga

Mirki, na siłowni wszyscy ten koks i koks, postanowiłem, że też spróbuję, bo cienko mi idzie. Miśków na siłowni nie pytałem, bo mnie zawsze biją w szatni, więc mnie chyba nie lubią. Poszedłem do kumpla, który pała się handlem nielegalnymi substancjami. Czytałem, że oralna wersja ryje wątrobę, ale bałem się igieł, więc sprzedał mi 100g na pierwszy cykl. Nie wiedziałem, że to takie drogie, w siłowni jak mnie zamykali w szafce usłyszałem, że ruska meta kosztuje 20zł za blister. Wciągałem nosem, bo podobno tak się robi, chociaż nigdy nie widziałem, żeby miśki chodziły z białymi nosami.
Rzeczywiście różnica była ogromna, na pierwszym treningu poczułem taki power, że od razu wziąłem 20kg więcej na klatę po kresce. Byłem taki podjarany, że zacząłem gadać do miśków, ale rzucali we mnie obciążeniem, więc zacząłem gadać ze swoim odbiciem w lustrze. Koleś dobrze prawił, coś w nim pękło dopiero jak przybiliśmy sobie pionę. Po tygodniu niestety zauważyłem duże spadki masy. Wyglądałem jak anorektyk. Podnoszenie dawki nic nie dawało, a bez koksu miałem dziwną deprechę. (Spadek poziomu testosteronu?)
Kumpel, moja mordeczka, powiedział mi, że koks można rozcieńczyć w roztworze #marihuaen i wstrzykiwać. Tak też zrobiłem, tym razem power był tak duży, że nie przeszkadzało mi nawet, że stanowisko jest zajęte i kładłem się na miśkach podczas ich serii, wyrywałem im sztangę i wyciskałem za nich. Nie wiem o co im chodziło, myślałem że im to zaimponuje i wreszcie będzie jakiś respekt. Robili się cali czerwoni i chcieli mnie znowu bić, razem z trenerem. Na szczęście zawsze na miejscu był ten duży różowy słoń i stawał w mojej obronie. Tylko nie wiem czemu wynosił mnie zawsze do kontenera na śmieci i usypiał tymi czerwonymi błyskami miłości.

Nie polecam koksu, po którymś razie mój organizm się poddał. i wylądowałem w szpitalu psychiatrycznym. Jak widać koks to nie zabawa dla wszystkich.

#pasta #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
Pobierz roknasilowni - Mirki, na siłowni wszyscy ten koks i koks, postanowiłem, że też spróbu...
źródło: comment_JbrbxVVlbcljWeln10WHApQQklsMlrqp.jpg
  • 1