Wpis z mikrobloga

Przez 4 lata miałem dekoder TV od UPC, nie wiem jak to profesjonalnie się nazywa (kablówka z płatnymi kanałami?). Zrezygnowaliśmy, przedłożyliśmy tylko neta i po 1.01 odłączyli, dekoder oddaliśmy ale kurde nie mamy kanałów tych bezpłatnych...WTF? Szukanie znajduje jakieś 2 programy muzyczne i tyle. Idę do UPC a oni, ze jak chce się przełączyć na AZART (od spółdzielni, UPC obsługuje) i jako że nie zgłosiłem tego ze chce AZART to muszę 100 zł bulić za instalacje i ja nic o tym nie wiedziałem i nic nie mówili i w ten sposób naciągają wszystkich? #upccwele

Ale kurcze, czegoś tu nie rozumiem, babka mi mówi ze AZART ma tylko 10 kanałów?! A TV naziemna (cyfrowa) jakieś ponad 20 kanałów? I ona przecież jest ogólnodostępna i darmowa i nie ma ich ze spółdzielni na Kurdwanowie?
#krakow #upc #telewizja #tv #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 16
@xamil54: chca Cie zrobic na kase, Twój tv ma MPEG4? jeśli tak to nie musisz miec dekodera zeby odbierac naziemną jesli nie to musisz zainwestować w dekoder no i potem wszystko ustawić
@xamil54: skoro zostawiliście sobie tylko internet no to telewizji od upc nie ma, nawet tej zwykłej analogowej. Naziemną możesz sobie ustawić jeżeli masz antenę i Twój TV obsluguje DVB-T.
@mitau: tak, ma, nówka TV wiec powinno odbierać, ale wychodzi na to że całe osiedle ma AZART które UPC obsługuje i trzeba im bulić 100zł za podłaczenie i miesiecznie 5-6zł zabieraja abonamentu
@xamil54: ten azart to lipa, mój dziadek to ma, jedyny plus to że jest tvn24, którego nie ma w powietrzu, a tak to tylko kilka kanałów analogowych, na naziemnej masz 22 chyba w tym kilka w HD.
Przez 4 lata miałem dekoder TV od UPC, nie wiem jak to profesjonalnie się nazywa (kablówka z płatnymi kanałami?). Zrezygnowaliśmy, przedłożyliśmy tylko neta i po 1.01 odłączyli, dekoder oddaliśmy ale kurde nie mamy kanałów tych bezpłatnych...WTF?


@xamil54: miało być bez telewizji - masz bez telewizji :)
Kup choćby pokojową antenę - może się okazać że złapie wszystkie MUXy.
@Dolan: jutro się doinformuję w spółdzielni, jak oni zaoferują tylko 10 programów i to bez HD i mam za to hajs bulić to ja wole sobie antenę piękną walnąć na balkonie, kabelek przeciągnąć i w TV jest MPEG4 i voila
@xamil54: nawet nie musisz na balkonie, moja stoi obok telewizora ale perfekcyjnie trzeba ustawić, centymetr w lewo/prawo i już gubię sygnał :D na którą stronę masz okno przy tv?
@xamil54: skoro zostawiliście sobie tylko internet no to telewizji od upc nie ma, nawet tej zwykłej analogowej.


@Dolan: chyba że się mieszka w domku jednorodzinnym w okolicy gdzie UPC idzie kablami wiszącymi na słupach TPSA, tj. Orange :) Tam nie mają możliwości zakładania jakichkolwiek filtrów - więc z definicji nie można zrezygnować z TV analogowej...