Wpis z mikrobloga

@KorwinMocnoMasakrujeMlodegoLewaka: A ja się z Tobą nie zgadzam. Francuzi są u siebie, muzułmanie to obcy element, rak w ich społeczeństwie. Skoro nie potrafili się dostosować, a państwo nic z tym nie zrobiło przez tyle czasu to ludzie mają prawo moim zdaniem być #!$%@? i wymierzać sprawiedliwość. Na pewno zrobią to lepiej niż nieuzbrojeni policjanci. Obserwując co się u nich dzieje od jakiegoś czasu można powiedzieć, że to powoli staje się podobne
@KorwinMocnoMasakrujeMlodegoLewaka: Wskaż mi jakikolwiek konflikt w dziejach świata w którym jedna strona zabijała i terroryzowała drugą, a ta druga wygrała wyłącznie za pomocą miłości/tolerancji/dyplomacji. Jak chcesz być całe życie pod butem to może Ci nie pasować zachowanie francuzów, ale oni jak widać, mimo wiecznej beki z tego że są tchórzami, biała flaga i te sprawy, potrafią się postawić.
@KorwinMocnoMasakrujeMlodegoLewaka: @Ajen: ok, to niech chociaż strzelają do tych wojujących ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wiem że zaraz jakiś wykopek na bardzo wysokim poziomie kultury i mądrości (w jego mniemaniu) zapewne mnie skrytykuje no ale cóż... araby to zwykła dzicz, która próbuje wcisnąć się gdzie tylko się da, nie robiąc nic dla kraju w którym przebywają i do tego próbują wprowadzać własne zasady. Przykro mi ale taka
#!$%@? jak to łatwo być oświeconym, tolerancyjnym wykopkiem.
"Jakiego mi to strasznego raka daje, ojoj jaki jajestem #!$%@? ponad to, wy podludzie nic się nie różnicie od terrorystów."
Nie ma was tam, to wszystko jest daleko i żadnego z was nie dotyczy. Co jak by to wasz rodak zginął w waszym mieście, albo znajomy. Pewnie byście łaczyli się w bólu z muslimami - jacy to oni teraz biedni opresjonowani.

I skoro tak
@Ajen: Tym się jako Europejczycy różnimy od terroryzujących pastuchów, że takie problemy rozwiązujemy poprzez sądy, więzienia, deportacje i w niektórych krajach egzekucje, czyli w cywilizowany sposób. Rozumiem, że według twojej logiki lepiej zrobić wjazd z kałaszem na meczet, wtedy będziemy kwita z muslimami?

@swiezemleko: Tak się składa, że większość zeszłego roku spędziłem w zachodnioeuropejskim kraju o wysokim nasyceniu obcokrajowcami - widziałem tam bardzo bardzo dużo Arabów, a mimo to jedyne
@KorwinMocnoMasakrujeMlodegoLewaka: Jest w Twoim rozumowaniu pewna logika, ale jest totalnie odrealniona. Ja mam taki temperament, ze nie lubie byc pod butem i dlatego nie dogaduje sie z takimi uleglymi cipkami jak Ty. Przyznaje wiec, ze w Twoim wyimaginowanym swiecie to co piszesz mogloby dzialac ale niestety zyjemy w nieidealnym swiecie.
@KorwinMocnoMasakrujeMlodegoLewaka: wybacz ze nie zawołałem :-P.
1000 lat rozwoju, cholera to niesamowity skok ewolucyjny się napewno zdążył dokonać w funkcjonowaniu luckiego mózgu. Po pierwotnych, instynktach i zachowaniach stadnym nic nie zostało.
Wszyscy powtarzajmy razem:
"- Jestem Europejczykiem na wyższym stanie rozoju. Przyziemne instynkty mnie nie dotyczą"
@SirPsychoSexy: zapomniałem o ja podczłowiek że gramatyka jest najważniejsza, bo przecież my tu o gramatyce i ortografii rozprawiamy.

Dziękuję Ci za te tysiąc lat co mi zaoferowałeś na rozwój, myślę jednak ze to za mało dla tak ciemnej kury jak ja.
@KorwinMocnoMasakrujeMlodegoLewaka: Mnie to wrecz przerazilo ze istnieja setki ludzi ktorzy jeszcze plusowali komentarz, ze "szkoda ze nie zginal jakis muslim", a mnie ktory powiedzial ze taka postawa jest jest chora, minusowali. To jest niesamowite jak wykopki sa odczlowieczone. Chęć smierci niewinnej osoby, tylko dlatego ze jest muzulmaninem i stosowanie odpowiedzialnosci zbiorowej to najgorszego rodzaju degrengolada.