Wpis z mikrobloga

Mirki XD właśnie sobie przypomniałem #truestory mojego przyjaciela. A zaczęło to się wszystko tak...
Mój przyjaciel miał kumpla który ogólnie chamsko zachowywał się w stosunku do niego, niefajne odzywki i utrzymywanie popularności wśród ziomków na "jechaniu" po nim. Ich przyjaźń ogólnie się dziwnie zaczęła, bo tego jego kumpel zaczął się z nim przyjaźnić aby wyrwać laskę która podobała się również mojemu przyjacielowi. Potem byli razem i to zaakceptował - w końcu najważniejsze aby byli szczęśliwi.
No ale ogólnie zaczęli się kłócić, wyzywać itd itd no ale ogólnie to mój przyjaciel miał go dość. Jako, że ten kumpel zawsze brał od niego na przerwach szarlotkę (bardziej wykradał z pojemnika XD) to cwaniak zastawił na niego pułapkę.


On oczywiście z wielką ochotą to zjadł. Cała klasa się z tego śmiała, a ten kumpel dowiedział się o tym chyba dwie lekcje później bo już nie wytrzymali a on nie rozumiał dlaczego są takie #heheszki Podobno prawie zwymiotował.
Nawet nie wiecie jak zabawnie było go mijać na osiedlu jak szedł ze swoją dziewczyną XD
#bekazpodludzi #falszywikoledzy
  • 6