Wpis z mikrobloga

@jamtojest: co ty masz za samochód ze dwumas kosztuje 600zł? Ja mam Fiata i sam dwumas kosztuje ~1000zł (i to po znajomości!) a do tego trzeba doliczyć wysprzęglik, sprzęgło no i robociznę która jest droga bo trzeba zrzucić skrzynię...
  • Odpowiedz
@sopel87: dlatego wolę mały silnik benzynowy typu 1.2,1.4 niż jakieś śmieszne ropniaki 1.9 itp które nie dość ze mula to jeszcze zanim się rozgrzeja to idź Pan w c--j. Diesel się opłaca ale jak robisz 20k w roku minimum.
  • Odpowiedz
@korni007: no coś Ty, logiczne, że diesel przy większych przebiegach. Nikt nie powie, że mam wydawać ponad 5 tysięcy więcej na diesla, którym będę jeździł 200km miesięcznie. Chyba, że kogoś stać i lubi diesle.
  • Odpowiedz
@jamtojest: 500km za 100zł? Czyli 100km za 20zł? Czyli około 4.5l/100? I chcesz powiedzieć, że tyle spali 3.0d r6 i nacieszysz się jazdą, dobrym butem etc.?

Ja mam V8 w LPG, pali koło 15l/100 i jestem zadowolony. Niespełna 300KM i ponad 400Nm.
  • Odpowiedz
co ty masz za samochód ze dwumas kosztuje 600zł?


@m4kb0l: Regeneracja właściwie każdej dwumasy kosztuje 500 - 600 zł i robi się na tym spokojnie 150 tys. km. Nowa dwumasa LUK do mojego modelu kosztuje "z ulicy" ok. 1500 zł, po zniżkach można kupić w okolicach 1000 zł.

I chcesz powiedzieć, że tyle spali 3.0d r6 i nacieszysz się jazdą, dobrym butem etc.?


@michalind: Oczywiście, że nie nacieszę
  • Odpowiedz
@michalind: Przecież to nie ja pisałem ;)
Ale sądzę, że @sunlifter ma dobre zdanie o przyspieszeniu swojego samochodu. Jeździłem tym trochę i faktycznie ma niezłe odejście w okolicach załączania się turbiny, ale urywaniem dupska bym tego jednak nie nazwał.
  • Odpowiedz