Wpis z mikrobloga

#wroclawskiewykoppiwo
Jest wielki podział, kilku osobom pasuje piątek, kilku sobota, a dla wielu nie ma znaczenia :) Dlatego organizujemy dwa wyjścia. Tutaj jest wpis dotyczący sobotniego.

Ten wpis dotyczy tylko wyjścia w PIĄTEK - proszę nie marudzić, że lepiej w sobotę -> odsyłam do wyżej podlinkowanego wpisu.

Proponuję godz. 19:00, miejsce - pod pręgierzem
(proszę o propozycje lokali w komentarzach, coś wybierzemy - sam mam kilka fajnych na oku, ale muszę podzwonić)

Wołam te osoby, które w tym wpisie w głosowaniu @kwiatencja wybrały piątek. Nie ma sensu znowu przywoływać całej spamlisty po raz 15 do tego samego wyjścia.

Proszę o potwierdzenie przyjścia:)

@ycnamocaba @qubeq @silent_digg3r @PanKara @anonim1133 @t3rmi @Theia @inercja @Kangel @TTymek @silverm @aniawplaszczu @azetka @f3ria @aleksander_z @Sienaq

Przepraszam, jeśli kogoś pominąłem. Nie ma karaoke - nikt nie pociągnął tematu. Może w przyszłości.
  • 30
browarze mieszczańskim


@sipos: Ze względu na łatwość dojazdu, także w nocy, staramy się spotykać w okolicach Rynku. Chyba że większość będzie chciała jechać na Hubską.
@ycnamocaba @qubeq @silent_digg3r @PanKara @anonim1133 @t3rmi @Theia @inercja @Kangel @TTymek @silverm @aniawplaszczu @azetka @f3ria @aleksander_z @Sienaq @mativ @sipos
Jako że piątkowy wieczór bez rezerwacji, to proponuję tradycyjnie Łubudubu przy ul. Odrzańskiej. Tam zawsze jest dla nas miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kto jest przeciw, niech pierwszy rzuci stołem i zaproponuje inne miejsce, gdzie zmieścimy się i wszystkim podpasuje ;)