Wpis z mikrobloga

Charb, jeden z rysowników zabitych w dzisiejszym ataku na Charlie Hebdo, po otrzymaniu pogróżek ze strony islamistów, powiedział:

"Nie boję się zemsty. Nie mam dzieci, żony, samochodu ani kredytów. Może to zabrzmi pompatycznie, ale wolę umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach."

Źródło:
http://www.lepoint.fr/societe/charlie-hebdo-charb-cabu-wolinsky-et-tignous-morts-dans-la-fusillade-07-01-2015-1894661_23.php

#wydarzenia #islam #religiapokoju
rzep - Charb, jeden z rysowników zabitych w dzisiejszym ataku na Charlie Hebdo, po ot...

źródło: comment_yTQyRvQuDadKmg1NAR0MFMX7c0paubNJ.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzep: Lewak - nawet nie jest mi go szkoda.
Ale jest jedna rzecz, która jest godna pochwały i coś, co zarazem u lewactwa wręcz nie istnieje - przełożenie idei nad życie.
Lewacy uważają życie ludzkie za najwyższą wartość, ale przecież jest jeszcze idea, honor, wolność, lub dla niektórych Bóg.
  • Odpowiedz
Lewak - nawet nie jest mi go szkoda.


@mafiozorek: Nie jest Ci szkoda człowieka, który nic złego nie zrobił poza posiadaniem poglądów innych od twoich?
  • Odpowiedz
@rzep: Napisałem to z nutą satyry. Oczywiście, że mimo odmiennych poglądów to wciąż taki sam człowiek jak ja i szkoda jest człowieka.
Niemniej jednak np. Breivika nie było mi by szkoda.
  • Odpowiedz
@mafiozorek: no akurat lewaków, którzy się poświęcali dla idei było wielu, prawacy potrafią za to poświęcać dla idei innych... EEEE... PIUS... BO JA TO NIE CHCEM UMIERAĆ W WALCE Z TYMI MUZUŁMANINAMI. NO SPOKO ALBERT PÓJDZIE KRUCJATA DZIECIENCA HEHE ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz