Wpis z mikrobloga

GRUBASKA PRZESZŁA NA DIETĘ I WSZYSCY MUSZĄ O TYM WIEDZIEĆ

Wrzucając na facebooka najnowsze zdjęcia porównujące jej tuszę sprzed tygodnia i ze stanu aktualnego, lokalna grubaska Monika Elewacja stara się zwrócić na siebie jak największą uwagę. 85-kilogramowa kobieta przekonuje, że efekty jej nowej diety są widoczne nawet po tak krótkim czasie, jakim jest tydzień. „Jestem inną kobietą, czuję się lepiej, dobrze sypiam, mężczyźni rzucają zalotne spojrzenia i nawet mieszczę się w spodnie, w które wcześniej się też mieściłam, ale teraz zdecydowanie lepiej leżą. Uważam jednak, że nie należy popadać w skrajność i po tak wycieńczającym tygodniu chyba można pozwolić sobie na mały tort albo kilogram frytek.” Aktywność w sieci 24-latki znacznie zwiększyła się odkąd przeszła na dietę, bo jak uważa sama zainteresowana, czuje się ona „w obowiązku szerzenia świadomości zdrowego żywienia”.

Jak donoszą źródła, Monika, której nikt nie lubi, rzuciła dietę po 9 dniach, ponieważ zrozumiała, że nie chce zmieniać siebie i akceptuje swoją tuszę. „Nie chcę być inna na siłę, jestem jaka jestem, akceptuję swoją wagę i jestem dumna z tego jak wyglądam.”

Podobne newsy można śledzić pod tagiem:
#superinformer

Oraz linkiem: Super Informer

#bekazrozowychpaskow #rozowepaski #heheszki #pasta
Pobierz TheSuper - GRUBASKA PRZESZŁA NA DIETĘ I WSZYSCY MUSZĄ O TYM WIEDZIEĆ

Wrzucając na ...
źródło: comment_5dxnytslMBZpRjilWqZ2Sk3l37tkRJJu.jpg
  • 13