Wpis z mikrobloga

Inba z #jkm i ruchaniem jakiejś młodej dupy,nadal utwierdza mnie w przekonaniu, że gdyby korwin w jakimś programie lajf oświadczył że jest homosiem (jak on to nazywa) po czym wywalił lepa na czoło prowadzącemu i uciekł do lasu na 2 lata. Nie zmieniła by postrzegania przez kucy go jako krula i mesjasza. Kult jednostki nic więcej.

Nie mam nic do ruchania sobie młodych dup, Sam jak będę stary też bym chciał. Jednak gloszenie przez całe życie polityczne, że rodzina jest najważniejsza, że homoerotyzm i upadek cywilizacji to wina lewactwa i UE. Po czym okazuje się, że masz kochankę na boku i masz z nią dzieci. To hm, jak to się zwie... hipokryzja?

#neuropa #antyneuropa #4konserwy #krul #polityka #creativemowi
  • 12
@CreativePL: A dlaczego to ma mieć jakikolwiek wpływ na postrzeganie Korwina jako polityka? Czy Korwin zmienił poglądy? Nie. Więc o co chodzi? A "hipokryzja to hołd składany cnocie przez występek" jak sam mawia Korwin. Tylko że ja tu żadnej hipokryzji nie widzę, bo Korwin nigdy nie twierdził, że trzeba być wiernym, ani nigdy nie głosił że rodzina jest najważniejsza. A w ogóle to jedno nie wyklucza drugiego. Marny trolling.
@CreativePL: No nie ma nic wspólnego. A wartości rodzinne też nie mają z tym nic wspólnego. To w ogóle nie ma nic wspólnego z polityką, to tylko sprawa wizerunkowa, która jest ważna dla demokratów. Ja demokratą nie jestem, więc mało mnie to interesuje.
jednak gloszenie przez całe życie polityczne, że rodzina jest najważniejsza, że homoerotyzm i upadek cywilizacji to wina lewactwa i UE.

@CreativePL: To akurat taki nieistotny folklor tego pana. Ważne że głosi wolność i model brania odpowiedzialności za siebie, oraz samodzielnego decydowania o swojej przeszłości i na co przeznaczyć swoje pieniądze.