Wpis z mikrobloga

Myślę, że to już koniec, albo prawie koniec rzeźbienia w piance i styropianie. W całym mieszkaniu turlają się miliardy styropianowych kulek, ale takie są uroki terrarystyki :D
Teraz czas na szykowanie oświetlenia i ewentualnych sztucznych roślinek. Niedługo malowanie ( myślę, że na biało) ścianki i zobaczymy jak to wyjdzie. Dzisiaj mają przyjechać świetlówki do moich terrariów, za które zapłaciłem prawie 400 złota :(
Będę wymieniał je u moich jaszczurek, aby były szczęśliwe i zdrowo żyły :)
Na niektórych zdjęciach Sfinks aka Śfinks aka Sfinkseł bo w teorii to będzie jego terra :)
Nowe terra1
Nowe terra 2
Nowe terra3
Nowwe terra4
I wołam moją trzódkę :)
#zwierzaczki #terrarystyka @froto @Xenesthis @czarny002 @Vilyen @PanKara @gugas @kasiknocheinmal @Bimbermaeister @Wulfee @Migfirefox @RozowaSkarpetka @wysocki: @guarani: @Lrrr @Razr @magdalenas @wspodnicynamtb @Khaleesi @goomowy @leworwel: @bosek: @Sidey @rss @likk @Sneakerro @kamdzowa @megson91 @nokja @Inkwizycja @Zuchwaly_Pstronk @hartem @Otsego_Amigo @Baletka @Angel_of_death @Mysterii @Middle-Earth @zwierzak2003 @Jormungand @xyz23 @quicksilver @danielz_ @Dipolarny @Haszaks @rzezucha i cała reszta :) Jak ktoś chce/niechce żeby go wołać to śmiało pisać :)
Pobierz
źródło: comment_zIcN4Be8ioZlFDVC21VDwbKU9kmKn3hk.jpg
  • 8