Wpis z mikrobloga

Po wielu godzinach doszedłem do wniosku że skiny nie grają, wystawiłem właśnie prawie wszystkie, zostawiając jakiś gówno skin do ak i M4 po 20 centów każdy.
Jak się sprzedadzą powinienem mieć na steam jakieś 40-50 euro (zależy czy moje awp elektryczny rój stattrak pójdzie za tyle za ile wystawiłem. Teraz pytanie do was jak najlepiej to spieniężyć? Wystawić na allegro że sprzedaję kluczyki po 7zł i na bieżąco jakie ludzie będą chcieli im wysyłać? Czy może sprzedawać gry? Albo kupić za wszystko kosę i ją w całości wystawić na allegro?(to chyba najgorszy pomysł) bo innej możliwości wypłacenia tej kasy chyba nie ma.
#csgo #csgolounge #januszerynkusteam
  • 11
@cup12552: To poczekaj do najbliższej wyprzedaży, no chyba że potrzebna Ci kasa na już. Jeśli tak to w grę wchodzą tylko klucze, ale na pewno cena nie może być wyższa niż 6,30. Także wykalkuluj sobie sam co Ci się lepiej opłaci.
@cup12552:
@RudyLis: trzeba było kupować csgo jak był na promo. Teraz jedynie klucze. Gdzie tracisz hajs. Na csie przy okazji zarabiasz. Albo inaczej. Przy opcji z CS tak właściwie wymieniasz euro ze steama na pln po kursie około 5 zł za 1 euro. Przy kluczach masz z 3,2 pln za 1 euro.