Wpis z mikrobloga

@dzban_owocowy: ASC wyłączone chwile po zdjęciu :-D
@rytel:
W co drugiej E46 jest problem z tą kontrolką, to jest jakiś czujnik pod fotelem pasażera z tego co mi wiadomo
@Pawel4freak:
Zgadza się, 2.0D, w zupełności mi wystarczy. Buda jeszcze przed liftem ale środek już po, to model z okresu przejściowego
  • Odpowiedz
@Howkin: czujnik pod fotelem kierowcy mam zhackowany- wlutowany element, który oszukuje komputer, po podłączeniu do komputera wyświetla mi błąd dot. napinacza
  • Odpowiedz
@Howkin: wgranie nowej mapy powinno dać trochę koni przy tym samym spalaniu, zależy na czym Ci zależny bo możesz równie dobrze pozmieniasz przełożenia w skrzyni biegów ale 200km/h nie osiągniesz wtedy.
  • Odpowiedz
@Howkin: to modź i wołaj, żeby pochwalić się efektami. Ojciec ma 2l diesla właśnie 150KM, a ja nabyłem niedawno e36 328 i stwierdzam, że dla mnie benzyna w rzędowej 6 jest królem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ProudToBePolish: jeżeli kontrolka świeci się z powodu uszkodzonej maty pod siedzeniem pasażera to na forach wałkowany był temat opisujący jak wlutować diodę w wiązkę pod siedzeniem, aby oszukać komputer. Możliwe, że sygnalizuje inny błąd. Ja jak kupiłem auto miałem już wlutowaną taką diodę. Jeżeli czasem jest ok spróbuj poprawić/przeczyścić styki w wiązce pod siedzeniem pasażera.
  • Odpowiedz