Wpis z mikrobloga

jest! jest i moja #wykopaczka! a raczej #wypokaczka o taka!

dłuuugo na nią czekałem ale przyszła!

jak przyszła to wyglądała oooo tak (kot mój, ale jemu też się spodobała ( ͡º ͜ʖ͡º))

na pierwszy rzut oka było widać zmodyfikowanego lennego - w wydaniu na paczce to "le lenny pejs" (chyba jakiś Żydek ( ͜͡ʖ ͡€))

w środku był znienawidzony przez pewne środowiska Ciechan - bardzo dobrze - będzie do wypicia do kolacji :)

oprócz piwka była książka - nawiązywała do tego co wpisałem w notatce a propos polskiej fantastyki - Kłamca - tego akurat nie czytałem - pomimo tego że widziałem pare razy na półkach w księgarniach

była też masa cukierków, batoników i chipsów - omnomnomnom!!

a także paczuszka herbaty - zobaczymy co to za twór!

tak paczka się prezentuje w całości

Niniejszym dziękuję @Finsky za paczuszkę oraz za życzenia w liście (wszystkie i te "oklepane" i te pozostałe!)

  • 2
@weedget: Cieszę się, że się spodobała, bo strachałem co nieco, że #!$%@? ;___; Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!
P.S. Super koteł.
P.P.S. sprawy z psem w toku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.P.P.S. Zafajdana poczta polska tak długo wiozła tę paczkę, a @Plrin wysyłała z tego samego miejsca co ja i doszło na drugi koniec Polski jeszcze przed świętami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Finsky: no widzisz a "te #!$%@? z poczty" (co #!$%@?ły Jasiowi w dowcipie rowerek) 2 stycznia wrzuciły mi awizo na paczkę z datą 30 grudnia
Koteł to zło ma jakieś 7 miesięcy od ok 5 jest u nas i grabi sobie... nie wiem czy wytrzyma kolejne 5 ( ͡º ͜ʖ͡º)