Wpis z mikrobloga

działa dobrze, zasięg normalny jak u innych, tylko captcha #!$%@? ;p ja przerzucielm sie na rebullmobile, ale mam aero2 w dualsimie jakby co. Ogólnie polecam.
@dofniel: @kozieboby: @aviatorek: Będę używał głównie do sprawdzenia maila, jak ktoś coś napisze na fb, wejście na wiki, na mirko, proste komunikatory. Nie zależy mi na streamach i serialach xd Kiedyś słyszałem że to porażka, ale ostatnio korzystałem przez 5 minut na lapku koleżanki i byłem mile zaskoczony. Działa jak zwykły niezbyt szybki internet i tyle, a obiło mi się o uszy że korzystać się z tego nie da
@mokkasyn: Do niedawna korzystałem z Aero jako domowego łącza, właściwie do wszystkiego. Raz na około miesiąc zdarzało się, że potrafiło się popsuć, jednak mogło to być również sprawką routera - jego reset albo wypięcie i ponowne podłączenie modemu rozwiązywało problem. Sporadycznie zdarzały się też spadki prędkości (nawet do 6kBps).
Jeśli nie masz lepszej alternatywy - nie zawiedziesz się. Co do captchy - zarówno na Androida jak i na okienka sa aplikacje