Wpis z mikrobloga

Dlatego właśnie możesz sobie szydzić z nauki i jej historii, której nie znasz? Ciekawe podejście.


@verizon: A gdzie szydzę z tej nauki? Szydzę z neofitów, którzy traktują to jak religię;]

Nie wiem o co ci chodziło. Dla mnie EOD ale przeczytaj polecone teksty w wolnej chwili i miej je na uwadze zanim zaczniesz znowu robić celne inaczej przytyki


Nie wiesz o co chodzi, ale się udzielasz? Ciekawe( ͡° ͜ʖ
Nie czytałeś a wyrobiłeś sobie opinię. Iksde z ciebie, colego.


@Kapoan: Wiesz co to jest skrót albo streszczenie?( ͡° ͜ʖ ͡°) Wypociny niektórych są tyle warte, że można znaleźć słowa kluczowe a reszta to lanie wody i szkoda na to czasu xD

Dużo masz do powiedzenia na temat GW, jak na człowieka, który nie tyka jej palcem.


@Farrahan: To już było tyle "cytowań" GW, że książki
@Kaczypawlak: Homoseksualizm NIE JEST chorobą psychiczną. Wiemy już całkiem dobrze dlaczego są ludzie o innej orientacji seksualnej. Było przeprowadzonych już bardzo dużo gruntownych badań, i wiemy jak te mechanizmy działają.
Więcej na ten temat
Źródła:
Homosexual behaviour in animals: an evolutionary perspective” V Sommer, PL Vasey - 2006
“Biological exuberance: Animal homosexuality and natural diversity” B Bagemihl - 1999 - Macmillan
“Homosexuality in animals”F Schutz, 1966
“Homosexuality in greylag geese” K
(a właściwie oddałeś walkowera na samym początku bo zrównaniu naukowego i pokojowego Nobla)


@NapalInTheMorning: A zrównałem?;] Porównałem do nagrody dla Łysenki, czytaj ze zrozumieniem;]

.. Nauka tak nie działa, to nie jest jakaś moda, że zmienia się co kilka lat.


A jak było z leninizmem i marksizmem?( ͡° ͜ʖ ͡°)

. Teraz mamy nowe narzędzia, takie jak badania genetyczne, i mamy o wiele bardziej szczegółowe wyniki. Dawniej
@Pavvl0: niestety ale nauka co chwile zmienia swoje zdanie, zależy kto ma ile siły i popularności aby pchać swoją tezę, bo poprzeć dowodami można wiele, w zależności od tego w jaki sposób się je robi. Np badania nad witaminą E która wg jednych działa antynowotworowo a wg innych przyśpiesza powstawanie nowotworów, czy przez lata forsowane prawidła diety które okazują się teraz fałszywe (cholesterol, tłuszcze roślinne, węglowodany)