Wpis z mikrobloga

O o #!$%@? mirki co się właśnie #!$%@?ło. śniło mi się że widziałem w domu jakieś duchy itp. no i były święta, rodzice pojechali z siostrą gdzieś do babci w odwiedziny a ja zostałem sam. położyłem się spać w salonie. śniło mi się że przeglądam stronę kościoła i czytam porady jakiegoś księdza egzorcysty. w pewnym momencie wszedłem na podstronę o pogrzebach i chrztach i pisało tam że warto wkrótce wybrać się na jakiś pogrzeb, najlepiej na swój. wtedy wpadłem w tak #!$%@?ą panikę że zobaczyłem siebie na tym łóżku jak śpię i zacząłem jęczeć POMOCY POMOCY stłumionym głosem który po chwili zamienił się w autentyczny krzyk połączony z jękiem. czuję jak jest mi coraz ciężej i nie mogę przestać. ba, czuje nawet czyjąś obecność chociaż wiem ze nikogo nie ma bo wyjechali na święta. I NAGLE JAK COŚ NIE #!$%@? budzę się w rzeczywistości (tu gdzie mirko xD) obok łóżka mój ojciec co się dzieje i mi mierzy temperaturę dłonią. ja #!$%@?.jpg. wszystko dokładnie pamiętałem i nie wiedziałem co mu powiedzieć. eee tate przyśniło ci się może. rano pewnie zapyta przy śniadaniu czy ja jakiś #!$%@? jestem XD. mirki co to może oznaczać oprócz ##!$%@?. Zaczynam się bać tego co mogę #!$%@?ć i chyba nie idę spać dalej.
#sny ##!$%@? #nocnazmiana wołam was strażnicy miru nocy #pomocy

edit ##!$%@?
  • 7