Wpis z mikrobloga

Wiecie co wam powiem Mirasy #!$%@?.. Siedzę sam w domu i nawet nie ma do kogo odezwać gęby.. Normalnie nie potrafię się już doczekać środy jak pracownicy wrócą z urlopu.. Zostaje mi jedynie odezwać się do Was albo grać samemu w gta5 albo jechać na kawę do essen #takaprawda #zyciewsamotnosci
  • 38
  • Odpowiedz
@bslawek: moze i tak. Ale wiesz, los sie musi odmienic :) Masz juz na swiecie te najblizsze osoby- dzieci. I ta milosc jest niezmienna i wierna :) Ty w Holandii siedzisz? Holenderki ladne?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Naciass: w Niemczech kleve do granicy z Nl mam 15km spacerkiem chodzę czasami.. Holenderki ale te rodowite ładniejsze napewno niż belgijki :) ale i tak ładniejsze polki są
  • Odpowiedz
  • 0
@bslawek: kojarzysz tam Polaków którzy na sezon przyjeżdżają? Bo moja dalsza rodzina tam robi :) sam byłem nie tak dawno aby obejrzeć kleve i pojechać pod stadion Schalke :)))
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bazingaxl: na start miałem chyba z tego co pamiętam jakieś 20k PLN.. Ale to zależy od wielu czynników bo jak zaczniesz jako pod wykonawca to możesz dogadać się z inwestorem ze on wylozy kase itd..
  • Odpowiedz
@bslawek: hmm malo, myslalem ze 100k to na dzien dobry wywale na ludzi, auto, jakies szkolenie, koszty firmowe, teraz kasa lezy na ulicy, unia rozdzaje i tylko brac

musze sie wiecej cos przypatrzyc tej branzy, w sumie - oragniety intalator dachowy i ktos kto wie jak sprawnie podlaczyc to pod istniejaca instalacje nie robiac szkody.
  • Odpowiedz