Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś lubi, bądź chce spróbować pograć sobie w planszowego Wiedźmina, a póki co nie chce kupować wersji pudełkowej za około 200 zł to zapraszam do tej gry planszowej - online. Niestety jeszcze niezbyt popularna i mało graczy się pojawia, ale myślę, że to kwestia czasu. Według mnie jako niedoświadczonej w zakresie jakichkolwiek gier planszowych, oprócz eurobiznesu, dość przyjemnie się gra i można się wciągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Instalujcie i grajcie!


#wiedzmin #gryplanszowe #gry w tym przypadku nie #grybezpradu
Pobierz Smykla - Jeśli ktoś lubi, bądź chce spróbować pograć sobie w planszowego Wiedźmina, a...
źródło: comment_pzCJV93IhaTxVz5y168oImjyfRMlyNvz.jpg
  • 13
@dzangyl: Na początku też trochę nie ogarniałam, ale teraz z czasem można się fajnie pobawić i pokombinować w strategiach postaci :) Zapraszam, bo czeka się długo na kogoś online (,)
@Mogard: Niestety ja nie miałam okazji grać w wersje planszową, muszę zapytać kuzyna i siostry, bo nic nie mówili, że jakieś błędy są, hm, może nie zauważyli.
@Smykla: Chodzi na przykład o to jak ładować magiczne przedmioty u Triss jak na starcie ma 3 znaczniki czyli po wykorzystaniu znaczników przedmiot się zużył ? Chodzi głównie o interpretacje bo Triss może ładować ale czary a nie magiczne przedmioty. Tak samo np. potwór ma 4 ataku - obrony i jak to zinterpretować gdy nie wyrzucimy obrony nic a mimo wszytsko jest opisana na karcie skutek nieudanej obrony chociaż jego obrona