Wpis z mikrobloga

#heheszki #polakicebulaki #imprezy #niepopularnaopinia


nie usunę konta


Skisłę z myślenia typowo polaczkowego na wykopie. Siedzenie w sylwestra w domu = #przegryw.

Tak, polaczkowe chlanie wódy (najlepiej taniej do 20zł flaszka) z #!$%@? #rozowepaski, darcie mordy i śpiewanie disco polo takie zajebiste. Szampańska zabawa kuhwo! ( ͡° ͜ʖ ͡°) A następnego dnia tłumaczenia #rozowypasek, była #!$%@? i Twoje "przecież poruchałem", #!$%@?, że nawet nie pamięta kto ją jeszcze rypał tej nocy. Przez takie myślenie ten kraj i ludzie się staczają. Rozumiem, że większość wykopowiczów dzisiaj standardowo, ruchanko i wódeczka ? Bo jak można chcieć inaczej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja dzisiaj przegrywam, szczerze ? Szkoda mi kasy na cebulakowanie dziś wieczór. :)
  • 6
@89PanDam: hahaha tak sobie tlumacz, ze nie masz z kim isc. " oo nikt.mnie nie zaprasza.. sam bede w sylwestra w domu..buuu na szczescie nie bede musial pic wodki i ruchac.. haha ale podludzie, haha jestem wygryw! Beka z podludzi sto procent. Przy kompie w cieple najlepiej heheh a te patusy niech sie chwala zw ruchali #!$%@? laski przegrywy. Ja mam trzezwe jpg<3 heh pozdro stulejarzee