Wpis z mikrobloga

@loczyn: No, gospodarczo lewaki, ale mimo wszystko społecznie prawaki - dlatego napisałem że w 50% są lewakami :)

Więc trochę słaby trolling bo czy nazwiesz ich lewakami czy prawakami i tak będzie to prawda :), bo niestety ale podział lewica/prawica jest dosyć marnym podziałem.
  • Odpowiedz
@Leinnan: Gdzie KNP jest lewackie? Gospodarczo - prawica. Społecznie - prawica...

@TajemniczyDonPedro: Proszę, z innego mojego postu, gdzie tłumaczyłem (10 razy chyba) czemu RN to nie partia wolno rynkowa ani liberalna gospodarczo, a
  • Odpowiedz
@TajemniczyDonPedro: Mhm... opieranie się na idei programowej i programie RN to trolling. Zapewne dla Ciebie bycie mądrym to też trolling. Jesteś debil, czy po prostu zabrakło Ci argumentów, czy po prostu nie miałeś pojęcia że głosując za RN głosujesz na socjalistów? A może jednak odniesiesz się do czegoś? Chociaż jakieś kontrprzykłady z programu ruchu narodowego które konkretnie wskażą że RN to partia wolno rynkowa, nie chcąca ingerować w gospodarkę, rynek,
  • Odpowiedz
@Loloman: z tego, co napisałeś, wnioskuję, że w ogóle nie znasz się na polityce i ekonomii. Przykład? Uważasz, że istnieją tylko 2 doktryny polityczne: liberalizm i socjalizm. Co nie jest liberalne, jest socjalistyczne. I na odwrót. Naprawdę szkoda mi dyskutować.
  • Odpowiedz
@TajemniczyDonPedro: Eh, bo wiesz, może nie miałeś pojęcia o tym, ale w gospodarce istnieje miliard ruchów, ideologii, ale są DWA konkretne podejścia - liberalne i socjalistyczne. Są najważniejsze i tylko do nich porównuje (bo co, miałbym do wszystkich na świecie? Głupiś czy co?)

Więc wiesz geniuszu że określanie partii na zasadzie prawica czy lewica też jest bardzo mało konkretne? Ale jednak się tak określa partie na zasadzie mniej/bardziej prawicowa/lewicowa?

Cholera, czemu właściwie ja dyskutuje z kimś kto nie ma pojęcia o czym właściwie
  • Odpowiedz
@TajemniczyDonPedro: jak ze wszystkim zwiazanym z polityka... W skrocie socjalizm to pomoc panstwa i ingerowanie w gospodarke, zabieranie jednym dawanie niby tym potrzebujacym itd itd. Pisze z tel. Wiec niestety skrocona definicja z mojej strony
  • Odpowiedz
@Loloman: więc według Twojej definicji, wszelkie podatki są socjalistyczne. A skoro KNP jest za istnieniem podatków, to jest socjalistyczny.

Sam widzisz, że Twoja definicja jest tak dziwnie sformułowana, że wszystko da się według niej nazwać socjalizmem.
  • Odpowiedz