Wpis z mikrobloga

Hej #krakow #krakowpiwo potrzebuje porady!

Przyjechała do nas kuzynka z Ameryki i czyniąc historię krótką poszukuję miejsca, jakiejś knajpy? kawiarni? gdzie można iść trochę większą gromadą (ok. 8 osób) - wiek od 15 do 27 lat i siąść sobie przy jednym, wspólnym stole w wygodnych fotelach / na wygodnej kanapie.

Chodzi o to, by nie była to jakaś super speluna (będą z nami m. in. dwie pietnastolatki), planuję posiedzieć tam ze dwie godziny, gówniarze wypiliby po soku, nieco starsi po piwie ewentualnie czterech.

A i chyba najważniejsze - będzie to trochę wcześnie - około godziny szesnastej.

Bardziej niż na jakiejś 'szczególnej atmosferze miejsca' zależy mi na względnej ciszy tak, by można było w spokoju porozmawiać, coś poopowiadać, pośmiać się w rodzinnym towarzystwie.

Jak widać nie jestem ekspertem jeśli chodzi o krakowskie puby, tak więc jestem wdzieczny za każdą rozsądną propozycję.

Szczególnie liczę na #krakowpiwo ,na które wybieram się już od dawna, ale jakoś wybrać się nie mogę (,)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
Jak czasowo wyrobie to postaram się naprędce wszystkie wymienione lokale obskoczyc niczym podejmę decyzję. Wszystkich potem zawołał i powiem com wybrał :p
  • Odpowiedz
@messern: Ja jestem stałym bywalcem tam i chyba z każdym na Ty :P Wiesz ja lubię klimat tam panujący nie jest jasno raczej dominuje półmrok, fajne kanapy, do tego wszędzie zdjęcia, plakaty i obrazy z kadrami z filmów no i zajebiście wielkie cytaty oraz ten najsławniejszy :) Klimat jest ale ja bym go jeszcze jakoś podkręcił no i WiFi mają ;)
  • Odpowiedz
Da się wyczuć klimat w lokalu?


@messern: dobrych kilka lat temu nim Omerta zrobila sie modna to faktycznie byl tam bardzo duzy klimat, byly seanse klasykow filmowych organizowane itd. Teraz to niestety ( albo i stety) po prostu multitap z bardzo dobrym wyborem piw:P
  • Odpowiedz
@niunix: Polecałbym Beer House na Floriańskiej (świetne żarcie mają, a wystrój dość nowoczesny), lub Hex przy Hali Targowej (planszówki, fajny surowy klimat, zapiekanki też się znajdą - tylko najpierw rozkmiń sobie jak tam trafić, bo umiejscowienie lokalu w kamienicy nie jest oczywiste)
  • Odpowiedz