Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi, którzy pytają na fejsbuniu. Np. znajoma wpisuje w status "ile kosztuje wymiana wyświetlacza do szajsunga" - i już wszyscy znajomi wiedzą, że usiadła na telefonie. Albo zaczynają pisać "szukam pracy, ktoś coś?" i już wiemy że są bezrobotni. "Albo "Co jest najlepszym lekiem na grypę? " Niektórzy wpisują "dziwny zapach z pochwy", ale to już inna kategoria ludzi. :D Czy tylko mnie to bawi i irytuje jednocześnie, że mają fejsa a nie mają wyszukiwarki? :D

#facebookcontent #facebook #status #pytanie #heheszki
  • 21
@Unicorne: Ludzie to idioci, facebook dla nich to już życia, nie cierpie tego jak ktoś żyje facebookiem. Wyjdzie z domu 'mobilnie' i już widzę foty, wpisy co się nie stalo i gdzie się wybiera, a #!$%@? mnie to, nawet niech na księżyc sobie idą. Albo te gorzkie żale, że życie jest takie #!$%@?, chłopak jo zostawił, mało forsy i brak pracy i czasu! ŁOLOBOGA! Ale kogo to obchodzi?
@Unicorne: mam jednego znajomego co czasami pisze 'idę pod prysznic będę za 20 minut'

Ignoruje to, bardziej mnie wkurza idiotyzm tych co klikaja w gownoreklamy typu wypadek w centrum xxx.
@Stekso: To z tego, że tu można o różne rzeczy pytać. I co innego: o, ta co zmieniła chłopaka, ma nowy telefon ; a co innego:o ,@ostrzyjnoz pyta, ile kosztują bilety na koncert. Czy coś w tym stylu.
@romek9313: Tu nie podpisujesz się imieniem i nazwiskiem (często prawdziwym). A ludzie nie zdają sobie sprawy jakie informacje wrzucają i co za tym idzie. Np piszą: "Jutro jedziemy na wakacje wracamy za dwa tygodnie, buziaczki ♡" i zapominają dopisać "zapraszamy panie włamywaczu do nas. :*"
@Unicorne: że ludzie nie myślą to już inna sprawa, ale jak chcą to niech piszą, mi to nie przeszkadza. jak mają popęd na opisywanie wszystkiego co się wokół niech dzieje to niech opisują.