Wpis z mikrobloga

@8ary: 'ładowanie w czoko' jest starsze niż Jezus Chrystus i dotyczy/ło każdej grupy społecznej, wyznawców każdej religii w całej naszej historii.

Ba, pewnie nawet koło później wynaleźliśmy niż ładowanie w czoko. Można napisać, że to 'ładowanie w czoko' jest nieodłącznym elementem rozwoju naszej cywilizacji. Więc szanuj 'ładowanie w czoko', kej? dx

Poza tym związki partnerskie według statystyk potrafią być częściej zawierane przez heteroseksualne pary. Nie posiadam jednak danych dotyczących tego jaka
@ripp1337: Nie obrażaj mnie ćwolu.To raz.A po drugie kto tu mówi o prawie/religii.Dwóch ateistów NIE może mieć dzieci wchodząc sobie nawzajem do jaskini nestle.Robisz #!$%@? z logiki.
@Baron_Al_von_PuciPusia: A posiadasz dane, ile potomków tych homosiów żyje w dzisiejszych czasach?Czy też musieli się uciec do bardziej standardowych i jedynych procedur pozwalających na przedłużenie gatunku.Co, pączkowali?
@martinuz: Ja już pomijam tą prawacką logikę, zgodnie z którą brak związków partnerskich wyeliminuje homoseksualizm i doprowadzi do tego, że wszyscy będą ładnymi, zdrowymi, heteroseksualnymi chrześcijanami z gromadką dzieci i zapałem do budowania Lepszej Prawicowej Polski.
@martinuz: Homoseksualizm jest nieodłączną częścią społeczeństwa, niezależnie od tego że jest dewiacją.I co mi zrobisz?Nic nie zrobisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡ ͜ʖ ͡)