Wpis z mikrobloga

Nie mam już pomysłu jak poprawić swoją grę, ciągle ćwiczę na deathmatchach, minimum godzinkę dziennie, nie moge powiedziec żebym był tak katem ale utrzymuje się zazwyczaj od połowy w górę tabeli na neogerze i tym podobnych bardziej wymagających serwerach, mimo to strzelam jak g---o, na MM zawsze zamykam tabelę, tak jakbym grał w zupełnie inną grę, nie wiem co może być przyczyną, jakieś pomysły?

#csgo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chaos_: no wlasnie wydaje mi się, że ustawiam się całkiem ok, czasami nawet jak mam pozycję potrafię nie zabić w plecy bo mi spray nie wejdzie -.-
  • Odpowiedz
  • 0
@henorek: Nie wiem moźe pakiety tracisz ostro, jak grasz na volvo mm to przesiądź się na coś w stylu faceit na mecz czy dwa dla porównania.
  • Odpowiedz
@henorek: pobaw się czułością myszy, zmniejsz ją, postrzelaj na jednej mapce, znowu zmniejsz, postrzelaj trochę itd. do momentu w którym będziesz wiedział że to najmniejsza wartość jaka pozwala ci na w miarę bezproblemowy obrót/poruszanie się :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mmsqn: jutro odbieram deathaddera chroma i qck+ to będę mógł zejść z 1.5 na 1 przy 1000DPI, może to coś da, bo teraz mam na to za mała podkładkę a gra mi się lepiej
  • Odpowiedz
@henorek: naucz się recoila broni - mi bardzo dużo dało ogarnięcie recoila kałacha i m-ki, potem ćwicz pozycję, tak jak ktoś wyżej powiedział - żeby "sami" ci wchodzili pod celownik
  • Odpowiedz