Wpis z mikrobloga

  • 2
Mirki witam wieczorem :) telefonu stacjonarnego nie używałem z 10 lat. Moja mama miała abo w dialogu po czym przejęła go Netia jednak rachunki wzrosly jej z 50 zł na 150-200. Co polecacie dla kobiety w wieku 55 lat która dzwoni tylko do mnie i brata na komór ke. . Chodzi o to aby rachunki spadły o połowę. Co polecacie? Numer chce zachować. Komórki odpadają bo obsługa ja przerasta #telekomunikacja #telefony #stacjonarny
  • 4
  • Odpowiedz
@Seeper: jak moja mama poszła do firmy od stacjonarnych żeby powiedzieć że nie chce już mieć telefonu to zaczęli jej obiecywać niższy abonament, dzwonić do niej że są jakieś oferty z niższym abonamentem. może tak? ._.
  • Odpowiedz
@Seeper: Są komórki, które są bardzo proste w obsłudze (np. MyPhone). Poza tym Twoja mama nie ma jeszcze aż tak wiele lat, żeby się do każdej komórki nie przyzwyczaić. Nie polecam stacjonarki, gdy dzwoni się na numery komórkowe.
  • Odpowiedz
@Seeper: Ja bym mimo wszystko polecał komórkę. Przecież nie musi to być od razu jakiś dotykowiec, wciąż są w sprzedaży stare dobre oldschoolowe telefony, których obsługa nie różni się zbytnio od stacjonarnego. Do tego jakiś tani abonament i będzie mogła dzwonić do woli za grosze. Moja matka jest nieco starsza, nauczyła się obsługiwać w podstawowym zakresie prostą komórkę i gada ile chce za 25zł miesięcznie. Na stacjonarnym zapłaciłaby już pewnie majątek.
  • Odpowiedz