Wpis z mikrobloga

Ej, #pasha utrzymuje się z pracy jak normalny biały człowiek czy tylko ze sposnsoringu od Motara2k i #csgo, ewentualnie jest pasożytem żony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zepsutyzachod: ani to ani to. Po prostu kiedyś dużo czytałem a teraz staram się być na bieżąco. Wystarczy hltv.org, facebook i twitter. To tylko moje przypuszczenia, analizy i opinie. Nie ma na czym się opierać tak naprawdę.

@92Gruszka: tylko, że nigdzie nie ma podanych oficjalnych stawek. Przed podpisaniem kontraktu bardzo dużo się mówiło, że pensje szału nie robią. Nowy kontrakt to jeszcze większa niewiadoma bo jest tylko podana jego długość a dzieci z HLTV.org na forum dodały swoje tysiące w euro. Owszem, prawdopodobnie dostali więcej ale nie wiadomo ile. @xvlk:

I w sumie Gruszka z xvlk mają rację bo z tym ,,nie da się wyżyć" za samą pensję może trochę przesadziłem. Przy czym dalej nie jest wiadome ile dostawają bo gimby z HLTV.org łyknęły ten
  • Odpowiedz
@Vojak: Pasha dzisiaj na streamie mówił że ma 1800~ subów czyli wychodzi jakieś 4,500$ miesięcznie. Pewnie drugie tyle to donacje nie licząc motara.

A te zdjęcia z budowy to jak pomogał komuś z rodziny dom budowac.

W najgorszym wypadku zarabia 20,000 zł miesięcznie.

Napewno z głodu nie umiera... A na dom i to całkiem ładny, już pewnie by mu spokojnie starczyło
  • Odpowiedz