Wpis z mikrobloga

Hej Miraski!

Ostatnio mnie naszło na zakup samochodu - czasami trzeba gdzieś na zakupy podjechać, od czasu do czasu jakaś dłuższa trasa (>200 km), do pracy jeździć nie muszę, bo tramwaj.

Kwota jaką chcę wydać do maksymalnie 6k cebulionów - im mnie tym lepiej. Kupowałbym raczej z silnikiem benzynowym, potem ewentualnie dorzuciłbym gaz.

Rozglądam się wśród japońców, niemców (w tym Skoda, Seat) i fordach.

Słyszałem dobre opinie o Fordzie Focusie - ktoś posiada, może dorzucić swoje zdanie?

Może macie jakieś inne propozycje?

#motoryzacja #samochody #kupieauto
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadbany egzemplarz Burakowozu E36 to bardzo wdzięczne auto. Trzeba chwilę poszukać aczkolwiek bezawaryjność zadbanego modelu jest wręcz majestatyczna do tego napęd na tył który można wykorzystać zimą do zabawy :)
  • Odpowiedz
@Cienki90: Mnie każdy odradza gaz bo jest ponoć loteria z tym ile to pojeździ. Pomyśl o jakimś dieslu, skoro już myślisz o tanim gazie masz też alternatywę - kup sobie jakiegoś Golfa i lej olej do smażenia placków, na tym też pojedziesz. :D
  • Odpowiedz
@pneumokok: kupiłem dzisiaj sprowadzanego Focusa kombi 1.8 benzyna z 2000 r., przebieg 173k. Trochę rdzy na nim jest, ale nie zbytnio nie przeszkadza. Udało mi się go wyrwać za 2,8k cebulionów, handlarz płakał jak się targował, myślę że to całkiem dobry towar w tej kasie, tym bardziej, że już do opłat została tylko opłata recyklingowa i rejestracja czyli jakieś 700 cebulionów.
  • Odpowiedz