Wpis z mikrobloga

Powiem wam szczerze, że jestem mega pozytywnie zaskoczona płynnością #windowsphone Moja mama kupiła sobie na święta naprawdę ubogą Lumię 630, pomogłam jej skonfigurować wszystko, pobawiłam się chwilę i jestem w szoku: nic się nie zacina, aplikacje śmigają aż miło. Sama jestem użytkowniczką #android i kocham go z całego serca, jednak zazdroszczę tej płynności jak diabli. :)

#bojowkawindowsphone #bojowkaandroid #lumia630
  • 17
@batgirl: Płynność jest fajna, po ponad roku na Lumii 920 nadal bez zmian. Czasem zdarzy się, że przylaguje mocno na jednej aplikacji, ale po kilkunastu sekundach automatycznie wykonuje restart systemu i wszystko wraca do normy. Pozdrawiam.
@Misaki: No to zależy co rozumiesz poprzez najlepszy, dla mnie najważniejsza jest prostota i prędkość działania a dodatkowym bonusem jest możliwość wykorzystania gestów (np. swipe dla powrotu do poprzedniej witryny) i pod tym względem wygrywa dla mnie IE... na drugim miejscu jest Safari które również wypada świetnie, Chrome to również bardzo fajna przeglądarka ale pamiętam że korzystając na co dzień z Androida bardziej ceniłem sobie Operę Classic...

Z tego samego powodu