Wpis z mikrobloga

Dziś ciotka przejechała się na kolejnym typie. Facet miał "wszystko", ale swoje przeszła i mu podziękowała. Myślał, że pieniędzmi kupi Polkę (biorąc pod uwagę moją rodzinę, to aż dziwne, że patelnią nie dostał po ryju).

Od razu pomyślałem o swojej byłej. Jak można tak s--------ć sobie życie, na własne życzenie? Pieniądze nie kupią tego co najcenniejsze.

A czego kupić nie można? Każdy słyszał te slogany o hajsie. Jest to jednak prawda, przed którą broniłem się jak mogłem. Życie jest śmiesznie krótkie. Nie wiesz, kiedy ty, ani ktoś Ci bliski odejdzie, szczególnie, że zakładamy, że na bank dożyje chociaż 90, mimo, że sąsiad w wieku 24 zmarł na atak serca.

Powiem wam mirki szczerze, że ten miesiąc nauczył mnie bardzo wiele o życiu. Większość rzeczy wiedziałem, ale ich nie rozumiałem (patrzę, ale nie widzę).

Trzymajcie więzy rodzinne. Ja przez ojca patola wiele straciłem w życiu. Na szczęście ostali się ludzie, w których mam oparcie. Od mojej własnej, poprzez przyjaciół (całe rodziny).

W przeszłości miałem w------e. Dopiero teraz widzę, jak bardzo więzy rodzinne są ważne.

Mam nadzieję, że w przyszłości nie opuszczę żadnych świąt z najbliższymi. Pamiętam jakiś amerykański program o hajs, gdzie facet, jak już wygrał, miał możliwość, albo zabrać całą sumę dla siebie, albo podzielić się z rodziną. Typ się podzielił mówiąc, że wiele ten program go nauczył, a ja siedząc przed tv śmiałem się z niego, jak z debila. G---o wiedziałem i g---o rozumiałem.

Mirki, cokolwiek byście nie myśleli. Ja pochodzę z mega patologicznej rodziny i powiem wam teraz szczerze. Są rzeczy, których kupić nie można za żadną cenę. Piszę to głównie dla młodych mirków, którzy tego jeszcze nie rozumieją. Utrzymujcie kontakt z rodziną i przyjaciółmi, nawet jeśli kiedyś wam mocno podpadli. Każdy w końcu odejdzie, szybciej lub później. Często niespodziewanie. Czasu nie wrócicie, więc starajcie się, by był tak dobry, jak tylko może być. Nie zapominajcie o bliskich.

#przemyslenia #nocnazmiana #emigracja #takaprawda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shadowsof2:

Myślał, że pieniędzmi kupi Polkę


bo to prawda, mam juz swoje lata i testowalem duzo kobiet w swoim zyciu, szmieszek ze mnie calkiem ladny wiec lgnely do mnie i dalej to robia, a ja sie nimi bawilem, raz udawalem biednego chlopaka a raz od razu podjezdzalem 2 letnim autem i do restauracji na
  • Odpowiedz
@bazingaxl: Nie kupisz kobiety, którą stać, by utrzymać rodzinę samemu. Do tego po przejściach.

A rodzina, to nie tylko ojciec.

ps. lądujesz na czarną. To nie pierwszy raz, jak widzę, że piszesz pierdoły.
  • Odpowiedz