Wpis z mikrobloga

@maciekawski: @Alcoholic_Desacrator: Mam jeszcze trochę płyt z Reggae ale już mniej słucham to mniej kupuje. Mam kilka płyt ale są za duży hajs. Czasem jeszcze śledzę czy zespoły które mam nie wydają nic nowego. Ale nie poszerzam już swoich zainteresować o nowe kapele.

@wujeklistonosza: Ironów? Mam wszystkie studyjne z Brucem, dwie debiutanckie, live, składankę i te 15 mi jakoś wystarczy. Szkoda kasy.
@Alcoholic_Desacrator: @kasper93: @maciekawski: Co do ilości zarówno płyt jak i zespołów to sam mam mieszane uczucia. Często stoję przed wyborem: "kolejna płyta zespołu by mieć całą dyskografię", czy "nowa płyta, nowego zespołu by mieć więcej kapel w kolekcji". Ogólnie z samego metalu mam 25 zespołów. Nie wiem czy to źle czy dobrze ale na oku to mam masę różnych płyt wszelakich kapel :)
@ThrashMetal: najważniejsze to kupować to co naprawdę ci się podoba i czego będziesz słuchał a nie tylko #!$%@? na półkę. A prawda jest taka, że jeśli jest się miłośnikiem muzyki to pozycji do zakupu nie zabraknie nigdy niezależnie od budżetu, bo zawsze znajdzie się coś wartego zakupu. Gorzej z czasem żeby to wszystko przesłuchać porządnie.