Wpis z mikrobloga

Ja p------e co się o------o przed chwilą. Spędzam święta u dziadków i około pół godziny temu przybiegła do mnie babcia i mówi, że z dziadkiem jest coś nie tak. Zbiegłem na dół i faktycznie dziadek nie mógł nic powiedzieć tylko coś bełkotał, nie mógł wstać, nic nie kontaktował. Zadzwoniłem szybko na pogotowie, przyjechali po 10 minutach. Miał bardzo wysokie ciśnienie i cukier, oprócz tego niedowład w prawej połowie ciała. Ratownik powiedział, że prawdopodobnie to wstrząs niedokrwienny.

Babcia z ciotką pakują właśnie ciuchy dla niego i zaraz lecimy do szpitala.

Trzymajcie kciuki za mojego dziadzia, Mirasy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@Nieszczesna_Szczena: moj tata tez mial ale prawostronny wiec mial niedowlad lewej strony ciala. Tez cukrzyk. Miazdzyca. Znajdzcie dobregp neurologa i poslijcie dziadka na rehabilitacje. Jesli sie da to jak najszybciej wez skierowanie na oddz rehabilitacji i go zapisz. Badzcie dobrej mysli! Jesli mozecie to badzcie przy nim i mu tlumaczcie, uspokajajcie, stres tu bardzo szkodzi. Trzymam kciuki za dziadzia!!!
  • Odpowiedz
@Nieszczesna_Szczena: moj tata tez mial duza miazdzyce. Ale powoli bylo lepiej. Cisnij lekarzy, tu cenny jest czas i podawanie lekow. Moje swieta w 2002 tez byly w szpitalu przy tacie...

Moja rada- cisnij lekarzy, moze daj komus lapowke jesli uwazasz ze to by pomoglo. Teraz jest walka o jego byc albo nie byc i to wy musicie dopilnowac aby sie nim zajeli. Pisz, moze byc na pw. Sluze czasem, wsparciem,
  • Odpowiedz
@Nieszczesna_Szczena: mój tata też miał udar i cukrzycę. Jak wszystko w miarę się wyklaruje, to jak najszybsza rehabilitacja i ćwiczenia, dzięki nim mój ojciec jeszcze może pisać i dobrze władać prawą ręką, niestety noga tak dobrze nie była ćwiczona i do dzisiaj utyka. Trzymam kciuki za twojego dziadka, sam pamiętam jak jednego dnia ojciec się obudził i nie mógł się poruszać, straszna rzecz, nikomu tego nie życzę.
  • Odpowiedz
@Nys3k: Z reguły uzewnetrznienie swoich problemów nawet przypadkowym osobom bardzo pomaga i pozwala zrzucić z siebie nieco nerwów i stresu. Toż to nawet gimnazjaliści wiedzą.
  • Odpowiedz