Wpis z mikrobloga

@Cavalorn: Ty, kłamczuszku, ale zdjęcia formy to się robi bez pompowania, bo później nie będziesz miał dobrego punktu odniesienia.

Potrzebuję masy. I częstszych ćwiczeń.


Najlepszym sposobem będzie trzymanie diety i częstsze ćwiczenie. I, na boga, zdejmij te rękawiczki.
  • Odpowiedz
@vexeen: Pół godziny po, trochę zeszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najbardziej zadowala mnie to, że nareszcie nie widzę żeber jako tako w lustrze. Jeszcze nie tak dawno to byłem szkielecik.

A rękawiczek nie zdejmę, na papier ścierny zamiast skóry mam jeszcze długie lata w pracy przed sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) nic przyjemnego.

@Masterczulki: prawdziwy megakuc.

@churagan: po no-shave-november jakoś żal
  • Odpowiedz
@Cavalorn: Zdejmiesz, zdejmiesz. Zaczniesz robić ciągi poważnym ciężarem to zobaczysz, że każdy milimetr mniej do obwodu gryfu się liczy i zamienisz rękawiczki na magnezję.
  • Odpowiedz
@vexeen: Jakoś nie widzę siebie w przyszłości z dużymi obciążeniami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Stawy ( ͡° ʖ̯ ͡°) odbija się paręnaście lat w niezdrowej pozycji przy komputerze i brak ruchu. Od roku próbuję wyleczyć prawy nadgarstek a z lewy też pobolewa (nie mogę utrzymać hantli 7kg+ a pompki tylko na pięściach). Przez stawy łokciowe w pewnym momencie w ogóle zrezygnowałem z ćwiczeń
  • Odpowiedz
@Cavalorn: Idź do lekarza, a do tego czasu - kolagen + siarczan glukozaminy. Daj sobie z miesiąc takiej kuracji i spróbuj ponownie (nie przerywając kuracji) wziąć się za ciężary.
  • Odpowiedz
@seth_pl: Przecież to zależy od stanu stawów. Do tego dochodzi fakt, że siarczan glukozaminy nie działa na 100% populacji - jedni widzą efekty, inni nie. Ja się akurat zaliczam do tych co widzą. Fakt faktem, że jeżeli chodzi o stawy to taka kuracja jest doraźna i dlatego napisałem, żeby się udał do lekarza z tym problemem.
  • Odpowiedz
@vexeen: @seth_pl: Glukozaminę brałem, ale przy teoretycznym czasie brania po jakim powinno czuć się efekty nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić czy pomógł suplement czy po prostu czas. :/
  • Odpowiedz
@Cavalorn: Glukozamina sama wiele nie da. Teoretycznie powinna zwiększyć produkcję mazi stawowej, ale podejrzewam, że Ty masz po prostu zorane stawy i trochę lepszym rozwiązaniem byłby kolagen na poprawienie kondycji chrząstki. Tak czy inaczej - najlepiej idź z tym do lekarza jak najszybciej, bo ze stawami nie ma żartów, zwłaszcza jeżeli w młodym wieku są w tak słabej kondycji.
  • Odpowiedz
@seth_pl: Oczywiście, że tak bo to jest podstawowe badanie. Im wcześniej pójdzie, tym szybciej dostanie ten termin i będzie wiedział co mu w ogóle jest i jak to leczyć.
  • Odpowiedz