Wpis z mikrobloga

Mirki, pomocy, walczę z tym już pół dnia, nie wiem o co chodzi.

Chce sobie puścić film z laptopa przez HDMI na tv, ale dźwięk nie idzie mi przez HDMI, w opcjach urządzeń do odtwarzania mam tylko "głośniki" brakuje tam hdmi żeby ustawić na default, już nie wiem czym to straszyć, wywalałem sterowniki, instalowałem od nowa i tak w kółko po kilka razy, i nie moge tego ruszyć!

Menadżer urządzeń ma ewidentnie problem z jakimś czymś, i być może to jest to, ale też nie potrafię tego naprawić, instalowałem sterowniki ze strony producenta laptopa, jak i ze stron domowych realteka etc.

NIC NIE DZIAŁA! jak sobie radzić? Czym to straszyć?! Błagam, wymyślcie coś! Jak mi to ktoś pomoże rozwiązać, to w podzięce dostanie grę na steam!

#problem #jakzyc #komputery #win81 #sterowniki #pomocy #steam #rozdajo
Kramarz - Mirki, pomocy, walczę z tym już pół dnia, nie wiem o co chodzi.



Chce sob...

źródło: comment_y6oDPjYeqtpa1iCX4Xwm4iBp7MsLyDFH.jpg

Pobierz
  • 10
@Kramarz: Piszesz o Realteku, a to producent kart dźwiękowych. Za HDMI odpowiada karta graficzna. Nie napisałes jakie sterowniki wywalasz i instalujesz. Próbowałeś aktualizować sterowniki do karty graficznej? W pakiecie sterów do grafiki powinien być sterownik do dźwięku po HDMI. Coś typu "AMD HDMI Output" w moim przypadku (karta Radeon).