Wpis z mikrobloga

@polik95: Słaby serial, jak zwykle "nalot" na religię katolicką, do tego denna gra jednego z głównych aktorów(tego z wystającą szczęką), momentami przynudzający. To moja opinia, wczoraj zakończyłem oglądanie sezonu 1.
  • Odpowiedz
@coredump: to nie nalot, to opinia jednej z postaci która jest kreowana na edgy i #!$%@?ą, jedyny moment kiedy wychwyciłem jakiś większy nalot to "tying sticks together"

harrelson gra świetnie, to jego postać jest denna pod pewnymi względami

  • Odpowiedz
@Barglenawdlezouss: Zwróć uwagę jak zostali w filmie przedstawieniu katolicy. Facet, który chyba w ostatnim odcinku siedział w przeszklonym budynku, złoty sygnet, grubas w garniturze, widać przepych a w tle sekta katolicka robiąca jakiś dziwne rzeczy. Później zachowanie żony harrelsona - to jakaś patologia dla najniższej warstwy społecznej. Do teg wyjście tego gównego bohatera z getta murzyńskiego prosto jak z batmana czy innego superhero bohatera. Mocno naciągany i słaby serial.
  • Odpowiedz
@polik95: jak ci nie podejdzie to mam dla ciebie zajebisty serial. ma tylko 2 sezony po 6 odcinkow.

Nazywa się Utopia. Muzyka jest arcydziełem, zdjęcia tak samo i historia tez bardzo dobra, ten serial to jest majsterszynkt #!$%@?
  • Odpowiedz
@coredump:

do tego denna gra jednego z głównych aktorów


Za tą rolę dostał 4 nominacje dla najlepszego aktora serialu dramatycznego/miniserialu (w tym Emmy i Złote Globy)

@polik95: Specyficzny, ale jak wchłoniesz klimat to nie przestaniesz oglądać. Według mnie najlepszy miniserial tego roku z tych które widziałem.
  • Odpowiedz
  • 0
Fajnie. Sam czekam na drugi sezon

Pierwszy sezon stanowi zamkniętą całość, ciekawe jak będzię z historią w drugim
  • Odpowiedz