Wpis z mikrobloga

Ja cie kręcę purrki, mam taki problem :C

Nie ogarniam co czuję, dlatego proszę o pomoc i morze wyjaśnienie mi zaistniałej sytuacji :<

Ja, #rozowypasek, lvl 21, studiujący i utrzymywany przez #niebieskipasek na przyzwoitym poziomie, wygląd 8/10. Jestem 3 lata w związku z #niebieskipasek, lvl 26, superinformatyk, wygląd 4/10. Mamy podobne poczucie humoru, wielu wspólnych przyjaciół, gramy sobie razem na konsoli, dba o mnie i jest mi bezgranicznie oddany, po swojej ciężkiej pracy gotuje, ogarnia dom i znosi moje fochy. Dwa tygodnie temu się oświadczył, a co ja #!$%@?? Wzdycham do #niebieskipasek, lvl 23, który pracuje w warsztacie ze skuterami, zakochany w swoich mięśniach, bez poczucia humoru i inteligencji, wygląd srogie hot 10/10!!

O co mi chodzi?? Sama nie rozumiem... ;__; Dlaczego nie mogę przestać myśleć o tym durnym koledze? Mam cudownego (chyba) narzeczonego w domu, a nie mogę uczuć przelać na niego tylko angażuję swoje uczucia w jakiegoś durnego... meh!

Co mam zrobić, żeby mi przeszło? :ccc

#logikaniebieskichpaskow #psychologia #milosc
  • 214
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oszaty: nic do kolegi @silverm nie mam, ale nie bierz sobie jego rad do serca, on żyje w jakiejś wyimaginowanej zero-jedynkowej filmowej rzeczywistości gdzie 2 osoby muszą się bezgranicznie i bez względu na okoliczności, upływający czas i po prostu wewnętrzne rozterki, refleksje, przemyślenia i gorsze chwile kochać.

A jeśli któraś osoba w związku ma wątpliwości to trzeba związek zakończyć. Dawno takich bzdur nie czytałem.

Na przyszłość polecam przestudiowanie teorii
l.....y - @Oszaty: nic do kolegi @silverm nie mam, ale nie bierz sobie jego rad do se...

źródło: comment_fZWP1pMOTEYjxzI0jbXERD5nRHjWBQUA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Oszaty:

1. malzenstwo w wieku 20 - 29 lat jest glupota

2. skoro masz watpliwosci i uwazasz swego faceta za takiego sobie, zrob mu przysluge i nie wychodz za niego bo wczesniej czy pozniej (raczej wczesniej) pojdziesz w tango z kims innym

3. dmuchaj w puzon
  • Odpowiedz
W wieku 20 lat związałeś się, zamiast korzystać z młodości i wyszaleć się, dlatego teraz Ci #!$%@?.


walnij się w ten pusty łeb


Poza tym jest facetem i jak dał słowo (zareczyl się) to powinien tego słowa dotrzymać. Tak robią mężczyźni.


zerwij
  • Odpowiedz
@Oszaty: mój wujek jest seksuologiem więc się trochę znam i pozwól, że pomogę. Otóż to jest naturalne zachowanie dla samicy Polki. Tak jak radzono Ci wyżej, zwal sobie za każdym razem jak pomyślisz o swoim gorącym skuterzyście.

Jak to nie pomoże na dłuższą metę to każ swojemu bić się o Ciebie ze skuterzystą. Jak Cię kocha to się podejmie i może nawet wygra, jeśli naprawdę mocno Cię kocha. Jeśli przegra
  • Odpowiedz