Wpis z mikrobloga

Ja cie kręcę purrki, mam taki problem :C

Nie ogarniam co czuję, dlatego proszę o pomoc i morze wyjaśnienie mi zaistniałej sytuacji :<

Ja, #rozowypasek, lvl 21, studiujący i utrzymywany przez #niebieskipasek na przyzwoitym poziomie, wygląd 8/10. Jestem 3 lata w związku z #niebieskipasek, lvl 26, superinformatyk, wygląd 4/10. Mamy podobne poczucie humoru, wielu wspólnych przyjaciół, gramy sobie razem na konsoli, dba o mnie i jest mi bezgranicznie oddany, po swojej ciężkiej pracy gotuje, ogarnia dom i znosi moje fochy. Dwa tygodnie temu się oświadczył, a co ja #!$%@?? Wzdycham do #niebieskipasek, lvl 23, który pracuje w warsztacie ze skuterami, zakochany w swoich mięśniach, bez poczucia humoru i inteligencji, wygląd srogie hot 10/10!!

O co mi chodzi?? Sama nie rozumiem... ;__; Dlaczego nie mogę przestać myśleć o tym durnym koledze? Mam cudownego (chyba) narzeczonego w domu, a nie mogę uczuć przelać na niego tylko angażuję swoje uczucia w jakiegoś durnego... meh!

Co mam zrobić, żeby mi przeszło? :ccc

#logikaniebieskichpaskow #psychologia #milosc
  • 214
  • Odpowiedz
@Oszaty: bo tak jesteśmy skontruowani. Przystojni faceci bez mozgu i aspiracji bedą zawsze podobac się kobietom, a niunie blondi bez mózgu facetom. Dość prosta sprawa, wiele już było opracowań na ten temat. Zwykła chemia, feromony itd. Liczy się to co czujesz teraz do faceta z którym jesteś, nie to co czujesz do tego o którym nie możesz przestać myśleć bo to szybko minie jak się odmóżdżysz, będziecie kłócić albo nie
  • Odpowiedz
@Oszaty: btw. nie dość że Cię utrzymuje to Ci jeszcze gotuje, a ty dupy chcesz dać innemu, bo ma mięśnie. Usuń konto, bo aż kurfficy dostaje przez takich ludzi.
  • Odpowiedz
  • 5
@Oszaty: Powiem Ci szczerze i bez obrażania...

Masz lat 21. Jesteś jeszcze młoda. Masz szansę zmienić wiele rzeczy w swoim życiu. Nawet faceta. Ale tak Ci szczerze powiem, że to nie Twój facet jest do zamiany tylko Ty. A raczej Twoje nastawienie. Lepszy 4/10 bez mięśni, opiekuńczy, kochany i troskliwy niż 10/10 narcyz, egoista i jeszcze babiarz.

Czy wolisz wracać do domu z myślą, że Twój ukochany czeka na Ciebie z buziakiem i kolacją czy też wracać do pustego domu i zastanawiać się czy Twój luby nie ru.ha właśnie laski z
  • Odpowiedz
  • 0
@Oszaty: bądź facetem, staraj sie jak tylko możesz utrzymuj swoją kobietę a ona chce wszystko zje... zepsuć bo na filmach jest inaczej. Dostałem raka.
  • Odpowiedz
@Oszaty: o nic ci nie chodzi , jestes normalna dziewczyną/kobietą i nigdy sie nie zmienisz. Takich historii w z zycia ineta znam setki, codzien wyplywają nowe. Takze nie przejmuj sie , jestes calkowiecie normalna przedstawicielką płci pieknej.
  • Odpowiedz