Wpis z mikrobloga

#gamedev #programowanie mam pomysł na grę który by się sprzedał na sto procent, z moimi kontaktami bez problemu grę ściągnęlo by 50 tys osób. Niestety nie umiem programować XD

Ile kosztowało by zrobienie gry na #android czy są ludzie którzy zrobią za darmo ale zyskami się dzielą 50/50?
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@msq: ale ja nie napisałem ze chce za darmo, tylko czy są tacy ludzie co chcą się dzielić zyskami, ja mogę wyłożyć kasę, ile by było zysku z reklam przy 50tys, plus mikroplatnosci może
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Gdybym mial choc 10% z kazdych 50% obiecanych i to tytlko z tych projektow pewnych na 85% to juz bym dawno nei musial pracowac. Wole tysiace na koncie niz miliony z obietnic.

A ludzie ktorzy zrobia to za darmo pewnie sa, powodzenia w realizacji planu :)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Tzn to jeszcze zależy jaki temat, jaki target itp. Ale porównaj to do strony www odwiedzanej przez 50 tys osób miesięcznie (bo raczej 50 tys pobrań gry!=50 tys odpaleń jej każdego dnia). Niewiele jest nisz, które dadzą z tego kasę :). Ale kombinuj. Lepiej od czegoś zacząć, wyciągnąć wnioski i cisnąć dalej.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Liczba pobrań niewiele mówi tak na prawdę, jeżeli chcesz wydać grę darmową z reklamami. W takim przypadku liczy się liczba aktywnych graczy, grę może pobrać i 10 mln ale co z tego jeżeli po 5 minutach ją odinstalują i nie będzie żadnego pożytku :p
  • Odpowiedz
zyskami się dzielą 50/50


@Oskarek89: Jak ktoś sam swój pomysł wycenia na 50% to od razu wiem, że mam do czynienia z amatorem. Idź lepiej obstaw jakieś mecze lepiej na tym wyjdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz