Wpis z mikrobloga

@TomZa11

Ej cumplu, czy Jan Paweł II jest postacią nieskazitelną? Mam nadzieję, że jesteś świadom, iż w oczach mieszkańców Europy Zachodniej jego postać nie jest krystalicznie czystą. Obwinia się go o tuszowanie skandali pedofilskich oraz przyczynienie się do rozprzestrzenienia AIDS w Afryce, poprzez uznanie antykoncepcji za niedopuszczalną. Nie obrażam twojego idola. Nie dyskredytuję wielkiego Polaka. Zastanawiam się tylko, czy jesteś zdolny do krytycznego spojrzenia na człowieka. Tak- był tylko cżłowiekiem. A, tak swoją drogą, to człowiekiem o olbrzymim poczuciu humoru, który zapewne śmiał by się z "Jana Pancerza", czy też "#!$%@?, wyciągnijcie mnie"

#wykopobrazapapieza #tomza11fanclub
  • 9
@kuspajew: Tak na serio, to jest to postawa większości Polaków. JAN PAWEŁ II BYŁ NIE BYŁ CZŁOWIEKIEM, BYŁ KIMŚ O NIEBO WINCYJ. Na tym bezkrytycznym podejściu do jego postaci karachany zbiły sobie kapitał- nigdy dotąd nie trollowało się nikogo tak łatwo, jak ludzi oburzających się o użycie jakegokolwiek złego słowa w odniesieniu do Jana Pawła II. A WYKOP PE EL chce za wszelką cenę zerwać z oskarżeniami o szkalowanie dobrego imienia
@eMac1ek:

w oczach mieszkańców Europy Zachodniej jego postać nie jest krystalicznie czystą


Informacja nieprawdziwa. W oczach europy zachodniej JPII nie jest tak chamsko, trywialnie, wulgarnie obrażany jak przez polskich gimnazjalistów, użytkowników karalucha o er gie czy inne polskie chwasty.

zapewne śmiał by się z "Jana Pancerza", czy też "#!$%@?, wyciągnijcie mnie"


Po tym nie pozostaje mi nic jak tylko zacytować klasyka "skąd się biorą tacy głupcy"

Nie obrażam twojego idola


JPII
użytkowników karalucha o er gie


@TomZa11: Czekam na dowody, że jest tam obrażany. Wchodzę tam codziennie i jeszcze raz widziałem, żeby był obrażany. W przeciwieństwie do wykopu gdzie jest szkalowany codziennie i na yt gdzie użytkownicy wykopu wrzucają obrzydliwe filmiki.
@kuspajew: to, że jesteś z karalucha to widać od razu po tym co wnosisz na wykop pe el, i dlatego z taką satysfakcją przyjąłem twojego bana, bo polowałem na ciebie chyba ze 2 dni :**

@eMac1ek:

zobacz co napisałem w innym temacie


Czytałem to, ale ja nie walczę ze szkalowaniem JPII w całym internecie :) Jak karaluchy chcą to mogą sobie obrażać go gdziekolwiek tylko chcą oprócz wykop pe el.
@TomZa11: Jan Paweł 2 w przeciwieństwie do ciebie posiadał poczucie humoru, do tego sam krytykował idee stawiania mu pomników("Nie stawiajcie mi pomników..."), więc pewnie sam też by się z niektórych śmiał.