Wpis z mikrobloga

Czesc Mirki mam pytanie dosyć mysle ciekawe. Sprzedaje telefon na allegro ktirego moj #rozowypasek nie będzie używać. Nówka sztuka z salonu high end wiec warto go opchnac. Aukcja na allegro cena zachecajaca.

Dzis odzywa sie do mnie czlowiek na maila. Pisze najpierw po polsku pytajac o cene po czym w kolejnym przechodzi na angielski i sypie piekna historia.

Telefon ma być na prezent dla syna. Proponuje obecna cene plus 200 złotych plus 450 na przesyłkę do Uk. Tylko ze konta nie moze aktywować ze nie moze zapłacić przez allegro i mu wszystkie dane do przrlewu podac zaplaci duzo cebulionow...

Czerwona lampka mi się juz świeci. Ciagne go za jezyk po co dla jego syna telefon z lecąca już gwarancją zpolskim menu. Jak dalem dobitnie do zrozumienia że żadnych danych bankowych nie dostanie gosc sie ulotnil.

Chetnie posłucham innego zdania na ten temat bo jak dla mnie to jest ewidentna próba wyłudzenia danych.

#csiwykop i moze troche #coolstory ogólnie gwardie z #tagujtogowno chetnie przygarne bo nie mirkuje za dużo czasu nie znam tagów

Co z tym fantem zrobić bo na pewno gość w końcu kogoś złapie na takie gierki
  • 10
@michufuego: trzeba bylo podac i czekac na przelew, dojdzie kasa na konto to wysylasz..

EDIT - o jakie dane sie obawiasz? O numer konta? W najgorszym razie hakerzy cos ci wplaca ;)
Also provide me the following details for payment:

Full Name:

Swift Code :

Phone Number:

Bank Name:

Bank Account Number:

Soooo raczej nie dostane kasy tylko jakis slodki kredyt