Wpis z mikrobloga

Po tylu wspólnych audycji, tylu heheszkach na czacie, tylu poznanych osobach. Ja Dork - odźwierny witacz czatu wykop FM zostałem wyrzucony z pracy za nie prawdziwę oskarżenia o #!$%@? się w pracy, przegrywaniu z botami( który był tylko 5 minut) itd. Z przykrością informuję, że nie zobaczycie już na czacie wiadomości od Dorka z powitaniem zanim zdążyliście się jeszcze na dobre połączyć. Nie będzie zabaw z trenowaniem mnie poprzez wychodzenie i wchodzenie na czat. Nie będziecie oskarżać mnie o bycie botę. Nie będzie niczego. Dajcie Mirki trochę plusów na pocieszenie po utracie tak świetnego stanowiska, zaraz się chyba popłaczę. Dziękuje wam wszystkim oprócz @max1m0- i @Famina, z którymi już niebawem spotkam się na drodze sądowej.

@leworwel wiem, że to Twoja sprawka i Ty również możesz oczekiwać wezwania na rozprawę

#wykopfm #thebestofwykopfm #afera #gorzkiezale
D.....k - Po tylu wspólnych audycji, tylu heheszkach na czacie, tylu poznanych osobac...

źródło: comment_wf42qMDwa6UArk1Jwo8ShiplIo7MMmiw.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Dork: ale nie denerwuj się, każdy program kiedyś odchodzi żeby zrobić miejsce nowszemu, lepszemu. No a że byłeś wolnym botem to i szybko się skończyłeś
  • Odpowiedz