Wpis z mikrobloga

Widziałem, że wiele osób chwali tutaj telefony z Windows Phone, w szczególności Lumie. Dostałem taką niedawno i chcę dołączyć do tego grona. Gdzie mam się zgłosić i jakie są stawki za jeden wpis? Bo nie wierzę, że ktoś z własnej woli może pochwalić ten system :|

Tam się da w ogóle ustawić chociażby tapetę? Nie ekran blokady, tapetę.

#windowsphone #bedziehejt #lumia #ileplacapajonkowi
  • 73
@Yaser: Tyle też znalazłem (+ kolory kafelków do wyboru ze zdefiniowanych) :|

@valdo: Budżetowa Lumia 610. System działa szybko, no ale to nic dziwnego, skoro nic w nim nie ma i na przeszkodzie nie stoją parametry telefonu :| Jakość wykonania jest całkiem ok, chociaż tylna klapka mogłaby być inaczej mocowana.
@AgresywnyKaloryfer: A gdzie byś chciał tę tapetę oglądać? Między kafelkami? Przecież nie ma tam miejsca na tapetę, więc nie bardzo wiem jaki jest sens ustawiania czegoś takiego. Jak dla mnie system jest bardzo fajny. Trzeba się po prostu z nim oswoić.

@valdo: Jakość jest ok, jednak w porównaniu do Nokii N9 jest odczuwalna różnica. Na korzyść N9 właśnie. No, ale w tamtym egzemplarzu miałem "Made in Finland", w Lumii jest
@AgresywnyKaloryfer: Ty chcesz mi wmówić, że brak możliwości zmiany tapety, jest największym problemem dorosłego faceta, który ma przed sobą piękny i minimalistyczny system? ;) Po to spece z MS odwalili kawał dobrej roboty w wymyślaniu tych kafelków, by potem zwykły użytkownik tego nie skaszanił jakąś z pupy wziętą tapetką.