Wpis z mikrobloga

@parodiaczlowieka: Niedawno kupiłem ultrabooka używanego z dotykowym ekranem. Potrzebowałem coś w stylu laptopa, była okazja to nabyłem. Zakładałem, że dotykowego ekranu nie będę używał wcale, ale to jest zajebiste. Na kanapie nie trzeba ani myszki, ani touchpada tylko neta przegląda się jak na tablecie. Przy stole podłączam myszkę i cisnę normalnie. Polecam.
@Sixshoes: @johni4k: @Moscich: magic mouse tez daje rade po konfiguracji z BetterTouchTool, specjalnie kupilem ja do biura z klawiatura appla i jestem mega zadowolony. Co nie zmienia faktu ze touchpad jest najlepszy z dostepnych ale tez polecam ustawienie swoich gestow z BTT;)
@lozik: Ja pracowałem na magic mouse i osobiście średnio mi do gustu przypadła. Pamiętam pierwszy dzień w pracy jak jej używałem to zakładałem konta na przeróżnych serwisach. Jakie było moje zdziwienie jak cały wypełniony formularz poszedł się kochać, bo krzywo złapałem mychę i zrozumiała swipa do poprzedniej strony :)
@parodiaczlowieka: jak niedawno kupiłem swojego pierwszego laptopa to też myślałem że tylko z myszki będę korzystał (nie mówimy tu oczywiście o graniu), ale sterowniki synaptics ze scrollowaniem dwoma palcami są zajebiste (nie trzeba mieć Macbooka do tego), przesuwają szybciej niż kółko myszki, a równie precyzyjnie.

@johni4k:

@Sixshoes:
@MasterYoda: Właśnie zaczęłam się bawić wykresem nacisku, znowu XD Dzięki. Powiesz mi gdzie to dokładnie się zmienia?

@johni4k: Masz rację, chociaż ostatnio touchpada z macbooka używałam z 2 lata temu.

@Coolek: Ryj w avatarze. Gram jeszcze w gry, to już w ogóle niebieski, nie?