Wpis z mikrobloga

#miud

hej danonki, powiem wam co dzis zrobilem.

poszedlem do mcdonalds kupic zestaw i go zjesc. stalem w kolejce jakies 5 min i wyhaczylem ze przy kasie obsluguje taka ladna niewinniutka loszka, rude wloski z warkoczem, okulary, biale zabki, cicha myszka 6/10, wiec od razu sie zakochalem xD byla juz moja kolej ale oprocz tej loszki obslugiwalo jakies #!$%@? karynsko, a ze stala za mna pani z wozkiem z dzieckiem to ja przepuscilem do tej karyny zeby samemu moc byc obsluzonym przez ta sliczna dziewuszke. poprosilem wiec kanapke drwala powiekszony zestaw. nabila pejpas i odwrocila sie zeby zabrac te bulke i fryty i kole. obczailem wtedy jej tyleczek, byl bardzo ladny, maly szczuply, tylko ze buty miala #!$%@? na maksa jakies nike brudne, ale pomyslalem ze zalozyla do roboty. jak podawala mi moj zestaw to ja spytalem czy nie podalaby mi tez swojego numeru. ona popatrzyla na mnie i sie zarumienila, ale powiedIala zebym poczekal chwilke to znajdzie jakas kartke i dlugopis, poszla i po jakichs 1,30 min wrocila i z usmiechem wreczyla mi swoj telefon oraz imie Magda :3

teraz musze tylko napisac raport z obslugi. zapisalem sie do jakiegos programu i dostane hajs za ocene obslugi, poprawnosci w wydawaniu posilkow i jakies tam papieze na kiju standardy. oczywiscie nie obejdzie sie tez bez oposania jak w trakcie pracy zachowala sie ta glupia locha, zamiast skupiac sie na pracy xD

kobiety to #!$%@?, mam nadzieje ze niedlugo ja #!$%@? z tego maka
  • 20