Wpis z mikrobloga

Czwartek w Kąciku:

- 17-letnim bramkarzem Jagiellonii Białystok - Bartłomiejem Drągowskim, zainteresowani są Chelsea Londyn i Juventus Turyn. Włosi złożyli ofertę - 3 mln euro

- W przypadku przejścia Krystiana Bielika do Arsenalu Londyn, 16-latek będzie zarabiał 104 tys. funtów rocznie. Legia może otrzymać za niego nawet 2 mln euro. Wcześniej kupiła go z Lecha Poznań za 50 tys. złotych

- Stephane Antiga obserwuje Bartosza Kurka. Jeden z najlepszych przyjmujących świata, może wrócić do reprezentacji na pozycję atakującego

- Mirosław P., który grypsuje w areszcie, ze stanowiska prezesa PZPS może zostać odwołany dopiero w marcu

- Robert Lewandowski już w tym roku na boisko nie wybiegnie. Trener Bayernu, Joseph Guardiola nie chce ryzykować zdrowiem napastnika. Bawarczycy mają do rozegrania tylko jeden ligowy mecz

- Słoweniec Aleksander Rajcević jest transferowym priorytetem Lecha Poznań. Środkowy obrońca w barwach Maribora brał udział w obecnej edycji Ligi w Mistrzów

- Ryszard Tarasiewicz wyjaśnia, dlaczego pozwał kiedyś do sądu byłego selekcjonera reprezentacji Polski, Wojciecha Łazarka

- Łazarek scharakteryzował wygląd Tarasiewicza - upięty koński ogon z biżuterią w uszach. - Podciągnął mnie pod ciotę. Tak nie wolno - mówi Tarasiewicz

- Po wywalczeniu awansu do Ekstraklasy z Pogonią Szczecin nie zdecydował się przedłużyć umowy, ponieważ nie chciał zarabiać kilkanaście tysięcy złotych mniej niż niektórzy zawodnicy

- Tarasiewicz odmówił propozycji stworzenia autobiografii. Jak twierdzi - sprawiłby przykrość zbyt wielu ludziom

W ramach ciekawostek polecam zobaczyć fryzurę Romana Koseckiego z 1989 roku. Warto

(Jeśli któraś z informacji wywołała u Ciebie zaciekawienie, polecam obserwować tag "kacik")

#sport #pilkanozna #siatkowka #transfery #kacik
  • 7
- Stephane Antiga obserwuje Bartosza Kurka. Jeden z najlepszych przyjmujących świata, może wrócić do reprezentacji na pozycję atakującego


@kacikpro: a nie mówiłem?! Już po mistrzostwach to sugerowałem. Bo taka jest prawda, że NIE MAMY godnego zastępcy Mariusza Wlazłego, jest kilka talentów, ale będa musieli cieżko pracować aby choćw pewnym stopniu dorównać Mariuszowi.
Haha nie słyszałem historii, że Tarasiewicz pozwał Łazarka.

Btw jak jakiś gimb nie kojarzy trenera Łazarka to niech poszuka sobie najbardziej znanych cytatów. To jest gość. Kopalnia beki.