Wpis z mikrobloga

Mirki, nie jest tak, że kiedy ledwo poznacie się z dziewczyną, to słyszycie "ja to najlepiej dogaduję się z facetami". To musi być jakoś psychologicznie udowodnione. Czy one się w ten sposób reklamują, pokazują, że są jakby bardziej rozgarnięte, jak inne, które stereotypowo chodzą parkami do toalety i wieśniacko trzymają torebki w zgięciu łokcia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #rozkminy
  • 20
  • Odpowiedz
@choleryk: Mówią o tym, żebyś potem nie miał pretensji jak będą chciały się spotykać z innymi facetami. I będzie "no bo przecież nie mam wielu koleżanek, mam tylko z kumpli. Więc chce się spotykać z kumplami.". Ogólnie taką krótko albo wcale.
  • Odpowiedz
@royal_princess: dziewczyna suczka, która robi sobie na zaś furtkę, to może tak (Twoje myślenie), ale są też takie, które wrzucają ten tekst, by pokazać chłopakowi, że równe z nich babki, bez fochów itp.
  • Odpowiedz
@choleryk mysle, ze po prostu wolą pogadac, posmiac sie, powygłupiać z kolegami, a nie siedziec i obrabiac dupe, bo wiekszosc dziewuch tylko o to potrafi. Ja osobiscie wiem, że tak jest ale nie widzę sensu mówienia o tym nowo poznanym ludziom :)
  • Odpowiedz
@choleryk: no to sie wypowiem. Bez polskich znakow, bo mi sie nie chce na telefonie :p otoz ja od zawsze mialam pelno kumpli i tylko garstke przyjaciolek. Nie oznacza to, ze bedac z niebieskim spotykam sie ze swoimi kolegami. Mamy wspolnych, a ja nie jestem tylko dziewczyna ich kolegi. Mam takie poczucie humoru i nie uznaje tematow tabu jak polowa innych rozowych, dlatego dogadam sie z kazdym kto tez taki
  • Odpowiedz