Wpis z mikrobloga

#haxball6 #haxafera

Krótka informacja od organizatorów ( @parachutes: @grooles: @footix: @freund: @mateuszo: i ja).

Po przeanalizowaniu spotkania półfinałowego @LUKIMAG - rpawelek (3:1,1:5) podjęliśmy decyzję o dyskwalifikacji i wykluczeniu z Mistrzostw użytkownika LUKIMAG, wraz z zakazem startu w przyszłej edycji, za próbę, a raczej oszustwo którego się dopuścił.

Nagranie:

Fragment będący podstawą dyskwalifikacji zaczyna się od 10:33. Jest to moment, w którym LUKIMAG traci bramkę i zaczyna przegrywać spotkanie. Po kolei:

1. Następuje dłuższa, wydaje się nieuzasadniona przerwa w grze.

2. Wylogowanie LUKIMAGA.

3. Powrót "LUKIMAGA" - zawodnika o innym awatarze niż ten, który odszedł (czego nie umiał od razu wytłumaczyć), o innym pingu niż ten który grał wcześniej (zmiana z 68 na 48), oraz o innym stylu gry niż poprzednika, co wyraźnie rzuca się w oczy.

Wszystkie powyższe zdarzenia w ciągu nie mogą być przypadkowe i razem stanowią podstawę do nałożenia takiej kary.

Ten turniej to tylko zabawa, nic poważnego, bez wielkich nagród, choć z bardzo miłymi upominkami od @wykop i w tej edycji również od @SOLGAZ, za które dziękujemy. Oszustwo to jednak brak szacunku zarówno do organizatorów, jak i przede wszystkim do swoich rywali. Nie będziemy tego tolerować ani teraz, ani w żadnej kolejnej edycji.

Informacja formalna odnośnie drugiego półfinału: @atraxx - @dertas: W związku z powyższą sytuacją, przegrany Waszego półfinału zajmie 3. miejsce w turnieju.

PS. Osobę, która zajmowała niekiedy miejsce LUKIMAGA w tym turnieju informujemy, że wymogi do legalnego wzięcia udziału w mistrzostwach nie są wygórowane, wystarczyło założyć tu konto, mieć je jakiś czas oraz zapisać się na mistrzostwa. Wiemy kim jest ta osoba, w haxballa nie gramy od dziś :)
  • 23
@LUKIMAG: Wynik meczu nie ma znaczenia, oszustw nie tolerujemy nawet gdy już nas nie dotyczą. To nie było "tylko" 30 sekund, a po prostu moment w którym doszło do Ciebie, czy Twojego brata czy kogoś kto grał jako LUKIMAG, że tego meczu sam nie wygra (nie wiem czemu, ale widać to dokładnie).

Twoje tłumaczenia nie pozostawiają wątpliwości, że decyzja jest słuszna, gdyż to kolejne kłamstwa jak z kartą prywatną.
@rpawelek: to tylko twoje zdanie! Pozdrawiam i powodzenia w turnieju organizowanym przez ciebie moje słowa nic tu nie zmienią mimo ze nikogo nie oszukuje i nawet nie miałem takich zamiarów.