Wpis z mikrobloga

@Huntington: @DeXteR25:

Jaram szlugi w ilosci hurtowej, ale nigdy przy ludziach. Zawsze ale to zawsze odsuwam sie na tyle aby nie przeszkadzac nikomu czy to na przystanku czy ludziom idacym za mna. Paradoksalnie mnie tez #!$%@? jak ktos przy mnie pali. Wies co dymi po autobusach czy sklepach najchetniej #!$%@? na kopach
  • Odpowiedz
@fourlight: Jak paliłem tak samo robiłem, zdarzało się po robocie czekać dłuży czas na tramwaj, bo jakaś awaria, a płuca domagają się to odchodziłem od przystanku, albo szedłem na tył, a jak ktoś przechodził obok mnie na chodniku to zawsze ręka na bok i zasłaniałem fajkę, a tym bardziej jak ktoś szedł z dzieckiem.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: wczoraj baba w tramwaju, siedzac obok mnie, palila e-fajke... zaslaniala sie rekawiczka xD przesiadlam sie; jak dla mnie, to juz przegiecie; moze ja zaczne sie masturbowac przez kurtke w tramwaju, bo juz nie wytrzymam tych 15 min xD Niech kazdy sie oddaje swoim nalogom prywatnie.
  • Odpowiedz
@Kaethax: no dobra, a jak ladnie pachnie? Sam lubie siedziec w poblizu ludzi palacych np. fajne tytonie fajkowe, a w przypadku efajek to nawet nie truje specjalnie, bo ile trafi do moich pluc jak siedze metr dalej? Jakis promil znikomy.
  • Odpowiedz
@Kaethax: Smierdzi, jak jest grzałka przypalona. Wtedy czuć lekko spaleniznę. Jak grzałka jest dobra, to czuć normalne smaki i zapachy liquidu. A te są albo przyjemne, albo po prostu ciekawe. Nie spotkałem się ze smakiem który odrzuca. No mam liquid arbuzowy, który pachnie i smakuje identycznie jak guma arbuzowa.

PS. Myślę że w komunikacji miejskiej jest dużo innych, "ciekawszych" zapachów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz