Wpis z mikrobloga

Kumpel, lvl 21 spodziewa się dziecka, zostało jeszcze kilka miechów do rozwiązania a jego #rozowypasek każe mu sprzedawać PS3 na którym gra raz na ruski rok, bo "granie to marnowanie czasu, który można przecież lepiej spożytkować"... Co te niektóre różowe paski to ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazrozowychpaskow
  • 27
  • Odpowiedz
@misschief: Ja zauważyłem, że co ciekawe rozowepaski które krytykują gry i się zachowuja tak jak ten z Twojego przykładu zwykle nie grają w gry głównie dlatego, że... są na to za głupie. Poważnie. Nie dałyby rady ogarnąć gier, zwłaszcza tych bardziej skomplikowanych, jak strategie.

Nie ogarniają też wielu innych rzeczy stąd tyle śmiesznych przykładów z życia nieporady i głupoty niektórych rózowych.
  • Odpowiedz
@Captaii: Mi się wydaje, że nie grają, bo gry są dla "głupich i dziecinnych ludzi, co tylko marnują swój czas" a one przecież tak produktywnie go spędzają łażąc cały dzień po sklepach albo oglądając trudne sprawy i inne tasiemce całymi dniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@misschief: A grywasz w jakieś strategie? Np takie a'la Heroes of might and magic, albo Disciples?


A co do Drakensanga Online - Zagraj sobie lepiej w cRPG Drakensang: The Dark Eye. Świetny cRPG.

,,Drakensang Online'' moim zdaniem jest obrazą dla prawdziwych cRPG z serii Drakensang. Bo to jakiś żałosny strasznie casualowy hack'n'slash, w ogóle nie ma podejście do Drakensangów cRPG :/
  • Odpowiedz
@misschief: No to ściągaj GameRangera. Pogramy w trybie multi :>

I jeśli masz w miarę dobrego kompa to też Endless Legend. Skoro lubisz Heroes 3 to może Ci przypadnie go gustu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@misschief: Całe szczęście, że mój różowy pasek sam wpadł na pomysł kupię PS3. I w sumie za 10 min jechaliśmy do sklepu kupić konsolę. Sprzęt jest jej. Tylko złości się, że w większość gier ją ogrywam. Ale muszę przyznać, że w NFS radzi sobie całkiem dobrze. Na PC gra najczęściej we wszelkiego rodzaju Tycoony.
  • Odpowiedz